MSI GTX 1070 Aero ITX nasıldır?

Berk18

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uygun fiyatlı bu kartı buldum ancak tek fanlı olması beni biraz şüpheye düşürüyor. Tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyorum bu konuda. Bulduğum üründe 6 ay garantisi devam ediyor kutulu. 1600 tl fiyata anlaştım. Herhangi bir sıkıntı göremedim satıcının attığı videolardada 60 derecenin ustunde degildi sicaklik. Ama tek fanlı olması kararsız bıraktı.

Tek fan yanıltmasın, güzel kart. 1600TL'e nasıl olur bilemem. Görece bir durum.

Satan kişi işyeri arkadaşım. Tek fan digerlerine bakiyorum hepsi cift o biraz supheye dusurdu beni :)

Tek fan kartlar 2-5 derece arası daha fazla ısınır, ha bir de 2-3 fps az alırsın. Tabii bunlar pek eksi sayılmaz, sonuçta 1600 liraya 1070 alıyorsun. Ben de bu aralar ITX ekran kartı almayı düşünüyorum. Sonuçta aşırı tatlı duruyor değil mi 🙃

Kucuk boyutlu olmasi guzel. Onemli olan problem cikarmamasi. Video testlerinde falan gormustum 68 dereceden yukari cikmamisti. Benim icin iyi bi firsat alayim en iyisi :)

66 dereceye ulaşmış, burada yükte. Gayet iyi. 70 üzerine çıksa da sorun olmaz ya. Alınır gönül rahatlığıyla.

Silverstone strider 80+ 600watt psu i7 7700k 8gb ram kasada kullanicam bu kartı bu arada. Onerileriniz icin tesekkur ederim. :)

Kucuk boyutlu olmasi guzel. Onemli olan problem cikarmamasi. Video testlerinde falan gormustum 68 dereceden yukari cikmamisti. Benim icin iyi bi firsat alayim en iyisi :)
Ama mesela testte kullanılan kasa neydi? Hava soğutma/sıvı soğutma var mıydı testte, bunlar da önemli. Mesela sen bu kartı Gamepower bir kasa da kullanırsan, bu kart 80 de görür, 85 de.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı