MSI GTX 1070 Ti Coil Whine Sorunu

hovarda

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
2 ay önce aldığım MSI GTX 1070 Ti Ekran kartında bu sorun meydana geldi, ilk aldığım da o kadar test ettim kendini belli etmedi. Şimdi benim sorum daha önce bu kartı servise yollayıp da değişim yapan oldu mu? Kıllık yapıyorlar mı?

Asus'a göndermiştim ve kabul edip değiştirdiler.Ancak değiştirdiğim yeni aldığım kart da yine aynı sorun vardı.3-4 gün oluyor yine yolladım bakalım bu sefer ne diyecekler.Sende kesinlikle göndermelisin bakarsın değiştirirler değiştirmezlerse de üstte ki arkadaşın dediği gibi THH'ye başvur ben öyle yapacağım.

@WOODCUTTER e-Devlet üzerinden yapılan başvurular 10-15 gün içinde genelde sonuçlanıyor.

Gidip elden başvurursanız süreç çok uzuyor ama asla 3-4 ay olmaz, en fazla 1 ay olur.

Sırf 3-4 ay demenizden amacınızın boş yorum yapmak olduğu anlaşılıyor, bu bir kurum ve binlerce kişi, binlerce farklı şey için başvuruyor, haliyle mahkemeye taşınan konular hariç 3-4 ay sürmesi imkansız.

Bilginiz yok bari destekli sallayın artık gına geldi. Farklı forumlarda farklı sallamalar artık kabak tadı veriyor, vazgeçin şu duyduklarınızı gerçek gibi yansıtmaktan.

@WOODCUTTER e-Devlet üzerinden yapılan başvurular 10-15 gün içinde genelde sonuçlanıyor.

Gidip elden başvurursanız süreç çok uzuyor ama asla 3-4 ay olmaz, en fazla 1 ay olur.

Sırf 3-4 ay demenizden amacınızın boş yorum yapmak olduğu anlaşılıyor, bu bir kurum ve binlerce kişi, binlerce farklı şey için başvuruyor, haliyle mahkemeye taşınan konular hariç 3-4 ay sürmesi imkansız.

Bilginiz yok bari destekli sallayın artık gına geldi. Farklı forumlarda farklı sallamalar artık kabak tadı veriyor, vazgeçin şu duyduklarınızı gerçek gibi yansıtmaktan.
Komiğime gidiyor cidden ya tecrübem var benim kardeşim benim daha yeni sonuçlandı THH kararım. E-devlet üzerinden başvurdum ve 4 ay sürdü. Eve gelmesi zaten 1 ayı buluyor. Duyduğunla millete asıl sen boş sallıyorsun. Burdan kimin boş konuştuğu cok iyi anlaşılıyor bir dahada beni etiketleme git millete boş yorum yaz adamın asabını bozma.

Ben senin nereden kardeşim oluyorum ? Hala boş yapıyorsun. Hala 4 ay diyorsun. İşine bak. Etiketlenmek istemiyorsan engelle.
Yaş kaç? Ergen gibi neyin tribine girdin. Aç THH'yi oku. En fazla 6 ay bazı durumlarda +6 ay daha ekleniyor. Ağzı olan konuşuyor peh. Bide emin gibi konuşup yanlışı kendi söylemiyor mu daha komik.
375394

Benim THH sürecim. 3 ay 28 gün. 4 ay de. Seninki de 4 ay olacak diye bir şey yok fakat 15 günde sonuçlanması imkansız.
Yaş kaç? Ergen gibi neyin tribine girdin. Aç THH'yi oku. En fazla 6 ay bazı durumlarda +6 ay daha ekleniyor. Ağzı olan konuşuyor peh. Bide emin gibi konuşup yanlışı kendi söylemiyor mu daha komik.
375394

Benim THH sürecim. 3 ay 28 gün. 4 ay de. Seninki de 4 ay olacak diye bir şey yok fakat 15 günde sonuçlanması imkansız.
Bana kafa tutma ufaklık.
375394

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı