MSI GTX 1070 Ti ne kadara satılır?

Arkadaşlar bu kartı kullanıyorum ve sanırım macunu kuruduğu için 80 dereceleri görmeye başladı 2. el RTX 3070 düşünüyorum ama kafama göre de bulamadım 1070 Ti satsam mı yoksa bakım yapıp kullansam mı sizce fiyatı kaça kadar geriler içini açtığımda. Termal ped öneriniz var mı?
3k'ya rahat satarsın.

Hocam piyasa kötü. İnsanlarımızın durumu kötü.

İşte benim kartı alma sebebi 6600XT ve 3060 dengi olup ucuz olmasıydı. 1500TL ucuza eski ve fazla güç çeksede 3060 dengi kart bazıları için cazip geliyor.

Teşekkürler arkadaşlar belki termal pedlerini de değiştirebilirim öneriniz var mı?

Kendi modelini araştırıp kaç mm olduğuna dikkat et termal pad değişimi mining yapmıyorsan aşırı önemli değil.

Kart hiç açılmamışsa o şekilde sat, içini açma. Alıcılar genelde içi açılmamış kart ister.

Dostum 80 dereceyi görüp hepsi vazgeçer denendi onaylandı.

2 tane 1080 Ti mevcuttu, içleri açılmamış FurMark'da 78 dereceyi %65+ fanda görüyorlardı ve bunu gösterdiğim her alıcı sıcak deyip vazgeçti.

Kartların bakımını yaptım 68-70 derecede %50 fanda çalışıyorlardı herkes sıcaklık değerlerine çok iyi dedi. MSI'ı sattığım çocuk çok memnun hatta onun yaptığı testde kasası iyi diye 66 derece görmüştü.

@Ercüment_Çözer Ben de daha önce şahit oldum. Alacak olan kişi içinin hiç açılmamış olup kendisinin açmak istediğini söyledi.

Bu durumda en iyisi böyle bırakıp kararı alıcıya bırakmak olur. Alıcı bakımın yapılmasını isterse o zaman macun değişimi yapılabilir.

Geri
Yukarı