MSI GTX 1080 Armor vs Asus ROG STRIX GTX 1070 vs MSI GTX 1080 Gaming X

Arkadaşlar merhaba, bende bir kaç güne GTX 1080 ekran kartı almayı düşünüyorum. Sizlere danışmak istedim. İki kart arasında kaldım ASUS GTX 1080 ROG STRİX ve MSI GTX 1080 GAMİNG X sizce hangisinin soğuması daha iyidir. Performanstan geçtim zira ikisi de aynı performansı verecektir, o yüzden hangisi daha serin çalışıyorsa onu alacağım. EVGA FTW GTX 1070'imi de 1.400 TL'den satıyorum. 1.600TL'ye almıştım. Üzerine para katıp 1080'e geçeceğim, yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfen bana fikir verin.

@bixsi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu anda en uygun vatanbilgisayar.com veriyor ve elinde ki son stokları.
Bence biran önce karar verip alınız. Konu açtığım da GTX 1070 almıştım sonra da indirime gelince iade edip Asus Strix GTX 1080 aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı