MSI GTX 1080 Gaming X vs MSI GTX 1080 Armor

GamingX modeli daha iyi soğumaya sahiptir ve biraz daha performanslıdır.

Hocam toplamda pc bu olacak uyuşmayan parça var mı ?ilgine teşekkürler
IMG_6136.JPG

Yanlış Bilgi
Sıvı soğutma AM4 soketini desteklemiyor. HDD 1 TB biraz az değil mi o parçalara tabiki nasıl kullanacağına bağlı. Birde sen bu bilgisayarı ne için kullanacaksın? Birde bütçen ne kadar?

Sıvı soğutma AM4 soketini desteklemiyor. HDD 1 TB biraz az değil mi o parçalara tabiki nasıl kullanacağına bağlı. Birde sen bu bilgisayarı ne için kullanacaksın? Birde bütçen ne kadar?

Oyun ve yayın için topluyorum. Hdd problem değil sonradan yükseltebilirim . 250 gb ssd 960 evo olucak linkte 850 vardı mecbur onu seçtım bu arada. Sıvı soğutma ne önerirsiniz ? Problem cıkmıcak şekilde söyleyin lütfen, çünkü amazon.de den kuzenim alıp arabayla getiricek tüm parçaları.

Oyun ve yayın için topluyorum. Hdd problem değil sonradan yükseltebilirim . 250 gb ssd 960 evo olucak linkte 850 vardı mecbur onu seçtım bu arada. Sıvı soğutma ne önerirsiniz ? Problem cıkmıcak şekilde söyleyin lütfen, çünkü amazon.de den kuzenim alıp arabayla getiricek tüm parçaları.

Hocam bi yardımcı olsaydınız çok makbule geçerdi . Cevap alamadım

Hocam bi yardımcı olsaydınız çok makbule geçerdi . Cevap alamadım
Biraz daha araştırdım bu sıvı soğutma konusunu sizin seçtiğiniz soğutucuya özel Corsair AM4 sokete özel braket yapmış. Fakat bunu herhalde soğutucu kutusunda vermiyordur. Ayrı bir malzeme olabilir kuzenin orada baksın veya amazon da varsa oradan onu da alsın ama marka olarak Corsair yapmış.

GTX 1080 gibi bir karta o monitör biraz saçma olmuş açıkçası. Monitörü 4k veya 2k yapamıyorsanız en azından 144hz yapın. Yoksa o monitöre taktığınız GTX 1060 ile GTX 1080 arasında görüntü farkı olamayacak zira iki kartta 60fps üstü çalıştıracaktır.
GTX 1080 Armorda gaming X te kaliteli modeller gaming x'in soğutması daha başarılı eğer fazla fiyat farkı yoksa gaming x'i alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı