MSI GTX 1080 GAMING 8G X Stoklara Ne Zaman Gelir?

Vatandan ne kadara aldın sorması ayıptır ?

Kocaeli vatan şubesini 2 gün önce aradım MSI gtx 1070 gaming x elinizde var mı diye sordum. Yok ama diğer şubelerimizden ön siparişle getirebiliriz dedi. Maltepe silivri şubesinde olduğunu bildirdi, 1950 TL havale yaptım yarın gelecek inşallah.

Hangi şubesine gittiniz? Ben Bostancı şubesine gitmiştim. Bostancı ve Topkapı şubeleri daha büyük ana şubeler. Geçen hafta içi Bostancı vatan oem bölümüne cep numaramı bırakmıştım. Cumartesi aradılar. 1 saat içinde gelebilir misiniz istediğiniz kart geldi diye. Ben o sırada eksen bilgisayardan almıştım. İyi ki Eksenden almışım. Vatan bilgisayarda 3160 liraydı fiyatı. Eksen Bilgisayarda %9 indirimli 2815 liraydı.

@MrS24 Vatan Adana şubesine gittim.
Oraya gelmesi daha uzun sürebilir. İnternetten stoklara girmesini takip edip hemen sipariş vermen lazım o zaman. Belki msi yerine evga ve asus önce gelir. Sıkı bir şekilde takip etmen lazım. Az sayıda geldiği için çok çabuk bitiyor.

Sadece kafama şu takıldı şuan hemen hemen her sitede GTX 1070'in özel soğutmalı modellerini bulabiliyoruz. GTX 1080'in tanıtım ve resmi satış tarihi daha erken olmasına rağmen piyasada yok bunun sebebi nedir peki, işin özünü kavramak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…