MSI GTX 1080 GAMING 8G X Stoklara Ne Zaman Gelir?

Rumuz0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Çok uzun zamandır sistem toplamak için beklemedeydim. Pascal çıkacak dendi bekledim. Founder's Edition'lar çıktı, marka modelleri bekleyin dendi, tamam onu da bekledim de nereye kadar? Beklemekten sabrım azalmaya başladı. Çok yakında sistem toplamayı planlıyorum. GTX 1080'in özel soğutmalı modelleri Türkiye'de ne zaman stoklara gelir? Dayanamayıp Founder's Edition almak istemiyorum. Alırsam büyük hata olur mu? Kimse kesin bir tarih de veremez onu da biliyorum fakat en erken hangi tarihlerde, en geç hangi tarihlerde gelir fikriniz var mı? Hâlâ stoklara girmemesinin sebebi GTX 970, GTX 980, GTX 980 Ti ve GTX 1080 Founder's Edition'ları satmak için büyük firmaların oyunları mı? İyi sosyaller.

Turkiye hakkkinda bir fikrim yok,ancak amerikada bile 1080 ve 1070 fe disinda stoklara girdikten 10 dakika sonra bitiyor.1080 dusunuyordum ancak 1080p testleri 1070 le dip dibe olunca ve monitore 2500tl veremeyecek olmamdan oturu uzun ugraslarla gtx 1070 msi 8g c dun zar zor alabildim.Tarih vermek güç.

Turkiye hakkkinda bir fikrim yok,ancak amerikada bile 1080 ve 1070 fe disinda stoklara girdikten 10 dakika sonra bitiyor.1080 dusunuyordum ancak 1080p testleri 1070 le dip dibe olunca ve monitore 2500tl veremeyecek olmamdan oturu uzun ugraslarla gtx 1070 msi 8g c dun zar zor alabildim.Tarih vermek güç.
o kadar 2000 3000 civarı para veriyoruz ama stoklarda bitiyor şirket ayıbı ama yapabilecek bir şey yok

Merhaba arkadaşlar. Çok uzun zamandır sistem toplamak için beklemedeydim. Pascal çıkacak dendi bekledim. Founder's Edition'lar çıktı, marka modelleri bekleyin dendi, tamam onu da bekledim de nereye kadar? Beklemekten sabrım azalmaya başladı. Çok yakında sistem toplamayı planlıyorum. GTX 1080'in özel soğutmalı modelleri Türkiye'de ne zaman stoklara gelir? Dayanamayıp Founder's Edition almak istemiyorum. Alırsam büyük hata olur mu? Kimse kesin bir tarih de veremez onu da biliyorum fakat en erken hangi tarihlerde, en geç hangi tarihlerde gelir fikriniz var mı? Hâlâ stoklara girmemesinin sebebi GTX 970, GTX 980, GTX 980 Ti ve GTX 1080 Founder's Edition'ları satmak için büyük firmaların oyunları mı? İyi sosyaller.
Pazartesi Eksenbilgisayara gelicek sanırım. Arayıp sordum 1070 için ancak 1080 için geçerli mi bilmiyorum. Mesela bu gün MSI GTX 1080 Gaming X modeli gelmişti geç kaldınız malesef.

Vatan Bilgisayara bir kaç adet geliyor, stoklara girmeden bitiyor. İnternet sitesinde gözükmüyor. Geldiğinde haber vermeleri için telefon numaranı bırakabilirsin. Ben Cumartesi Eksen bilgisayardan aldım. 2 adet gelmiş. Şansa gördüm ve gidip hemen aldım. Fiyatıda kampanyalı girmişler. 2815 tl'ye msi gaming x 8g versiyonunu aldım. Kesinlikle özel soğutuculu versiyonunu al. FE editona bakma bile. Gaming modunda 69 70 derecede çalışıyor kart. Çekirdek hızı ve bellek hızıda daha yüksek.

@MrS24 Vatan'la ilgili telefon numarası bırakabileceğimi bilmiyordum. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, iyi sosyaller. :)

Bugün Vatan Bilgisayar'a gittim ve bilgi almaya çalıştım. Orada OEM bölümündeki çalışanlardan biri 1 aydan önce satışa girmeyeceğini söyledi ve Amazon'u takip et, orada stoklara girdikten 1 hafta sonra bizde satışı başlar dedi.

Eksen bilgisayar'da ürün kalmadığı için bu gün Vatan'a gidip MSI GTX 1070 Gaming X aldım son kart bana nasipmiş. Arada bir tane GTX 1080 gördüm. Mağazadan mağazaya değişiyor heralde. Muhabbet amaçlı "Şu kart için 1 hafta uğraştık bulmak için dedim" onlarda " Biz de getirtmek için ne kadar uğraşıyoruz bir bilseniz" dedi. Zorlanıyorlar sanırım tedarik etme konusunda.

Founders Edition alabilirsin, neden olmasın? İncelemesi var Sosyalde. Sıcaklık ta abartılacak kadar değil bekle bekle nereye kadar, sende haklısın. Eski referans tasarımlar gibi değil bu sefer.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı