MSI GTX 1080 Gaming X ne kadara satılır?

Mirko0

Hectopat
Daha fazla  
Önceden aldığım fakat kullanacak ekstra sistemim olmadığı için kullanamadığım MSI 1080 Gaming X ekran kartımı satmak istiyorum. Sizce nasıl bir fiyat belirlemeliyim? Satış sitelerine kendimce bir fiyat koymama rağmen hiç talep olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
3500 Biraz düşük bir miktar değil mi? Satış sitelerine bakıyorum kullanılmış ekran kartını 3500 civarı bir fiyata satıyorlar, benim de aynı fiyata satmam biraz haksızmış gibi geliyor. Neyse bari 3750'e koyayım. :ROFL:

3500 Biraz düşük bir miktar değil mi? Satış sitelerine bakıyorum kullanılmış ekran kartını 3500 civarı bir fiyata satıyorlar, benim de aynı fiyata satmam biraz haksızmış gibi geliyor. Neyse bari 3750'e koyayım. :ROFL:
4000 civarına satabilirsiniz kullanılmadıysa.

15 Gündür 4000 Tl ile satıştaydı yaprak kımıldamadı. Ülkede 1080 ile bilgisayar toplayan insan sayısı az heralde. :kararsız: Ülke ekonomisinin şu 15 gün içerisinde ne kadar kötü bir durumda olduğunu anladım.
Elinizdeki ekran kartının ikinci el fiyatı, asgari ücretin 2.5 katı. Daha fazla birşey yazmama gerek yok sanırım. Hayırlı satışlar bu arada 3500 makuldür. 4000 fazla olur o kart için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı