Kapalı MSI GTX 1080 Ti Gaming X (6 Adet) ve Mining Sistem Parçaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
An itibarı ile kripto fiyatları düşük. Bu sebeple madencilik amaçlı birisine satmanız zor. (Bir zamanlar ben de ETH üretmiştim.) Madencilikle, günümüz fiyatları ile ortalama 3-4 yılda kendini amorti eder. Eskiden 10 ayda amorti ediyordu.

Yukarıdaki sebeplerden dolayı parça halinde satmanız daha kolay olacaktır diye düşünüyorum. Hayırlı satışlar dilerim.
Çok teşekkür ederim toplu satış teklifleri aldıklarım için ve mümkün olduğunca tek seferde satış yapmak istediğim için bu yola başvurdum. Şu an tekil teklif yoğun durumda ilerleyen günlerde toplu satış yapamazsam parça satışı şeklinde düzenleyeceğim.

Çok teşekkür ederim toplu satış teklifleri aldıklarım için ve mümkün olduğunca tek seferde satış yapmak istediğim için bu yola başvurdum. Şu an tekil teklif yoğun durumda ilerleyen günlerde toplu satış yapamazsam parça satışı şeklinde düzenleyeceğim.

Toplu satış çok zor olur.

Tekli satış olursa GTX 1080 Tİ kaç TL olur? Alacağımdan değil mining kartların 2. el fiyatını merak ettiğimden soruyorum. Bir de işlemci.

Kartları ayrı satarsam hazır sistem olarak satma planım da var. i3 7100- 1050 ti - 8 gb ram - 550 watt corsair PSU+ Asus 23.6 Monitör gibi. Madencilikle uğraştığım için ve evde eşimle oyun bilgisayarlarımız olduğu için o kadar çok parça var ki anlatamam zaten bunları da forumda hazır sistem olarak koyacağım ilerleyen zamanlarda.
Tekli satış olursa GTX 1080 Tİ kaç TL olur? Alacağımdan değil mining kartların 2. el fiyatını merak ettiğimden soruyorum. Bir de işlemci.
Tekil olarak 4250 TL gibi bir fiyat çıkardım şu anki konuşmalarımdan sonra. Bende piyasayı çok bilmiyordum. İşlemci için şu anda bir fiyat veremeyeceğim dediğim gibi ekran kartları ayrı giderse hazır sistem daha fazla kazandırır gibi.

Dürüstlüğünüzden dolayı sizi tebrik ederim ama size tavsiyem internette bu kadar açık telefon numaranızı bırakmamanız. Saçma sapan insanlar arayıp meşgul edebilir sizi. Bence telefonunuzu silin ve mail adresinizi bırakın buraya.

Dürüstlüğünüzden dolayı sizi tebrik ederim ama size tavsiyem internette bu kadar açık telefon numaranızı bırakmamanız. Saçma sapan insanlar arayıp meşgul edebilir sizi. Bence telefonunuzu silin ve mail adresinizi bırakın buraya.
Haklısınız 1-2 gün içinde kaldırmayı planlıyorum zaten yine de kalbimde Technopat ailesine olan güvenimle telefon numaramı sileceğim bilesiniz :D

Parça satışı şeklinde fiyatlar güncellenmiştir. Gelen istek ve önerilerinizden dolayı ayrı ayrı fiyatları yazıyorum. Alana hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı