MSI GTX 10xx Sisteme Kasa Tavsiyesi

Halis4598

Kilopat
Daha fazla  
Ben sağlam bir PC toplamayı düşünüyorum. Anakart X99 ya da Gaming 5 olacak. Ekran kartı ise MSI 10xx serisinden bir kart olacak. Sade ve gösterişsiz (mümkünse penceresiz) bir kasa önerisi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence böyle güzel bir sistem topladıktan sonra penceresiz kasa almak kötü olur(tabii eğer bilgisayar görmeyeceğin bir yerde durmayacaksa). Pencereli bir kasa almanı tavsiye ederim çok güzel görünüyor ama eğer istemiyorsan detay belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz. Mesela alacağın kasa PSU destekli mi olacak yoksa PSU'ayrı olarak mı alacaksın? Bütçen ne kadar ? Renk fark eder mi ? Tercihleri biraz daraltırsak herkesin işi daha kolay olur :).

Bence böyle güzel bir sistem topladıktan sonra penceresiz kasa almak kötü olur(tabii eğer bilgisayar görmeyeceğin bir yerde durmayacaksa). Pencereli bir kasa almanı tavsiye ederim çok güzel görünüyor ama eğer istemiyorsan detay belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz. Mesela alacağın kasa PSU destekli mi olacak yoksa PSU'ayrı olarak mı alacaksın? Bütçen ne kadar ? Renk fark eder mi ? Tercihleri biraz daraltırsak herkesin işi daha kolay olur :).
Eğer siyah olursa iyi olur ve sağ tarafımda duracak bu yüzden yüzüme ışık gelsin istemiyorum psu içindede olabilir sonrada alabilirim bütçe 400-600 arasında. Not: mastercase 5'i biliyorum ve hoşuma gitmiyor. Not2: sıvı soğutma kullanacağım. Şimdiden Teşekkür Ederim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı