MSI GTX 1650 Gaming X vs 1650 D6 Gaming X

İkisi de iyidir. 5500 XT 4 GB ile 1650 Super'in güncel sürücülerle bir karşılaştırılması yok ama en son hardware unboxed kanalının Cyberpunk 2077 medium ayar testinde 44-45 FPS vermişti 2 kart da. Eşit sayılırlar.

Eki Görüntüle 823166

Senin işlemci ve 1650 Super'le oynanış videosu buldum iyi görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim.

Rica ederim. RX 570 veya GTX 1650 daha rahat olurdu ama 5500 XT ve 1650 Super dururken de o paralar verilmez. Eğer oyunları en yüksek ayarda oynarsan darboğazı telafi edebilirsin.

Ben MSI almayı düşünüyordum soğutması vs daha iyi diyorlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ASUS alsam gelecek 4-5 yıl sıkıntı yaşar mıyım?

Ben MSI almayı düşünüyordum soğutması vs daha iyi diyorlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ASUS alsam gelecek 4-5 yıl sıkıntı yaşar mıyım?

Bunlar düşük güç tüketen, az ısınan kartlar pahalı modellere bakmana gerek yok. Hangisi uygunsa onu al hem ASUS iyi bir markadır.

Vatan'dakileri diyorsan birisinin GDDR6 birisinin de GDDR5 olmasının dışında farkları yok. GDDR6 olan daha iyi.

Bir de 2000 TL gibi bir bütçede düz GTX 1650 alınmaz:

Bu ürünlerde EVO ibaresi bulunmayanlar ısınma sorunlu oluyormuş doğru mudur bunda EVO ibaresi var mı?

Dar boğaz sorun gibi görülüyor. Ama değil. Sadece tam performansını alamıyorsunuz ürünün. O bütçe ile diğer üyenin attığı 1650S'i alınız. İleride işlemci , ana kart ve RAM güncellemesi yapıp yolunuza devam edersiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı