MSI GTX 1660 Super 6300 TL

Evet fakat kapalı riglerim aşırı fazla elektrik faturası geldiği için bıraktım kazancım çok düştü kartları da yormaya değmez diye kapattım.
Anladım. 30 Bin bütçem var elimde 5500xt ekran kartımla ETC mining yapıyorum. PSU olarak 650w 80+ Sharkoon kullanıyorum. Sence nasıl bir yol izlemeliyim? Ekran kartı almak istiyorum şuan amorti süresi en düşük kart 1660 5-6 tane amazondan Galakuro almak mantıklı olur mu? yoksa 2 tane 3070ti gibi veya 6700xt -6800xt gibi 2 kalın kart alıp öyle mi devam edeyim? yardımcı olursan sevinirim.

Anladım. 30 bin bütçem var elimde 5500XT ekran kartımla ETC mining yapıyorum. PSU olarak 650W 80+ Sharkoon kullanıyorum. Sence nasıl bir yol izlemeliyim? Ekran kartı almak istiyorum şu an amorti süresi en düşük kart 1660 5-6 tane Amazon'dan galakuro almak mantıklı olur mu? Yoksa 2 tane 3070 Ti gibi veya 6700XT -6800XT gibi 2 kalın kart alıp öyle mi devam edeyim? Yardımcı olursan sevinirim.

Şu an ETH için kart almanı tavsiye etmem.

Evet fakat kapalı riglerim aşırı fazla elektrik faturası geldiği için bıraktım kazancım çok düştü kartları da yormaya değmez diye kapattım.
Kaç kartla yapıyorsun hocam. Bu düşüsden ve elektirik zammından sonra biraz getirisi azaldı yapmaya değer mi halen sence

Kaç kartla yapıyorsun hocam. Bu düşüsden ve elektrik zammından sonra biraz getirisi azaldı yapmaya değer mi halen sence.

2 tane 3'lü rig var toplam 6 kart fakat cidden zarar oranı ciddi arttı kartı yormaya değmez öyle söyleyeyim kazanç nereden baksan %65 kadar düştü.
Altcoin veya Dual mining de yapabilirim sorun değil. Elimdeki kartı satıp bütçeme ekleyip hangi kartları alsam daha mantıklı olur?

1660 en karlı kart 5-6k fiyat bandında alırsan erken çıkartır amorti süresini.

@Rustin Cohle hocam son soru şu an RX 580'ler 6500 7'den başlıyor 2.elleri onu satıp indirim beklemek mantıklı olur mu veya hiç satmadan mining devam edip ekstra kart mi alayim?

Geri
Yukarı