MSI GTX 1660 Super Gaming X 2.250 TL'ye alınır mı?

Alınmaz, o fiyatlara 5600 XT var. Galax'ın 1660S modeli var uygun fiyata, o alınabilir mesela.
Yongasına lafım yok da; Malzeme kalitesi hiç güzel görünmüyor. Ati Radeon X1550 gibi :D
Estetikte MSI ı sollayan yok belki; Gigabeyte yetişir.
Benim için Kart Görüntüsüde çok önemli.

Alınmaz, pahalı. Ben 1.900'e Vatan Bilgisayar KDV indiriminden aldım Ocak ayında.
Bu KDV indirimleri ne zaman oluyor? veya ortalama kaç ayda oluyor?
Alınmaz. O paraya RX 5600XT alabiliyorsun. 150 TL fazla verirsende RTX 2060 var. 1660S alıcam diyorsan bunu alabilirsin.
RX'in linkini alabilir miyim? bu 3 fanlı ekran kartı modeli kasama sığmıyor.
1800'e almıştım, biraz indirim bekle bence.
Dolar artıyor, düşmesi mümkün değil zaten bildiğiniz üzere. KDV indirimi'de 1 ay sonra olsa fiyatı çıkıcak yine aynı fiyata tekabül etmez mi acaba?
Alınmaz, o fiyatlara 5600 XT var. Galax'ın 1660S modeli var uygun fiyata, o alınabilir mesela.
Bu ekran kartı biraz kötü duruyor. 5600 XT'in linkini atabilir misiniz?

Son düzenleme:
@KroSName55 Tam olarak kaç gün de ya da kaç ayda bir olduğunu bilmiyorum ama Arayı çok açmıyorlar, eğer almayı düşünüyorsan takip et MSI Gaming X modelini almaya bak.
Teşekkürler. Konuyla alakasız olacak ama, 24g2u ekran kullanıyordunuz sanırım ekran'da araştırıyorum bir yandan. O zamandan beri memnun musunuz? ışık sızması, ips glow, ölü piksel vs. oldu mu?

Bende sorun olmadı. İPS Panellerde ışık sızması olağan bir durum, aldığın zaman bakarsın herkeste olan bir şey zaten sorun olmuyor. Diğer sorunları yaşamadım, gayet memnunum. 1.300'TL ye alabileceğin en iyi monitörlerden biri.
Teşekkürler, bir'de konu açiyim monitör içinde ne fikirler çıkacak acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı