MSI GTX 1660 Super Ventus XS nasıldır?

Apex, R6, RDR 2 gibi ekran kartına abanan oyunlar oynuyorum. Ventus soğutması gayet başarılı. Isı bloğu bütün yüzeye temas ediyor. Açıkta 1 tane bile VRAM yok. Hatta çok fazla OC de denedim ama bana mısın demiyor. Yaz ayında en fazla 77 gördüm sanırım o da kasamda sadece 1 tane fan vardı.

Bu arada fan kullanımı da en fazla 50 oluyor. Kart fazla fan açmamasına rağmen buz gibi. Bugün fanları 75'e çektim. 40 derece İzmir sıcağında kart 69 dereceyi geçmedi.

Bu arada fan kullanımı da en fazla 50 oluyor. Kart fazla fan açmamasına rağmen buz gibi. Bugün fanları 75'e çektim. 40 derece İzmir sıcağında kart 69 dereceyi geçmedi.

Çok sağ olun bilgilendirdiğiniz için Allah sizden razı olsun :D @PenguenAdam la.
Bir kelimeyi yanlış yazıp ceza atan fakat bir başlığı bile düzeltemeyen modlar teşekkürler ya.
@kino @PenguenAdam hocalarım Minecraft'ta PvP sırasında kaç derece sıcaklığa çıkarım sizce bilgilendirebilir misiniz?

Son düzenleme:
Çok sağ olun bilgilendirdiğiniz için Allah sizden razı olsun :D @PenguenAdam la.
Bir kelimeyi yanlış yazıp ceza atan fakat bir başlığı bile düzeltemeyen modlar teşekkürler ya.
@kino @PenguenAdam hocalarım Minecraft'ta PvP sırasında kaç derece sıcaklığa çıkarım sizce bilgilendirebilir misiniz?
Bunu söylemek zor. 65 Gibi düşünüyorum fakat oda biraz fazla kaçabilir. Taş çatlasın yer yerinden oynasın 70 en fazla olur oda extreme yani aşırı bir olaydır. Belki de 65 bile görmezsiniz. 55 60'larda takılırsınız.

Bunu söylemek zor. 65 gibi düşünüyorum fakat oda biraz fazla kaçabilir. Taş çatlasın yer yerinden oynasın 70 en fazla olur oda Extreme yani aşırı bir olaydır. Belki de 65 bile görmezsiniz. 55 60'larda takılırsınız.

Cidden mi ya ben 70i görürüm herhalde diyordum.
Bunu söylemek zor. 65 gibi düşünüyorum fakat oda biraz fazla kaçabilir. Taş çatlasın yer yerinden oynasın 70 en fazla olur oda Extreme yani aşırı bir olaydır. Belki de 65 bile görmezsiniz. 55 60'larda takılırsınız.

Burada bir video var fakat ben pek anlamıyorum işlemci sıcaklığından falan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

50-65 arası CPU herhalde şimdi bu iyi mi ben pek anlamadım( video kısımlarında +shaderlı kısımlar var oraları atlayın shader kullanmayacağım)

@Galaxes sisteminde sen yapacaksın testleri. İşlemci silikon kalitesi, kasa modeli, hava sıcaklığı hepsi etkendir. Ama ekran kartı yaz sıcağın 80 derece altında kalıyorsa normaldir, 70 derece altında kalıyorsa iyidir. İşlemci ise takacağın soğutucu ile 75 derece ve altı her sıcaklık iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı