MSI GTX 1660 Ti stok olmadığından değiştirilemiyor

Siendra

Hectopat
Daha fazla  
Kara Cuma zamanimda Hepsiburada'dan MSI GTX 1660 Ti Live Edition isimli ekran karti satin aldim 2300 TL'ye ekran karti elime geçince "Coil Whine" isimli sorun cikmaya basladi. urun değişimi için ServisPoint'e gonderdim ve bugün aradigimda degisim iadesi için kabul ettiklerini soylediler fakat ekran kartim stokta kalmamis ve OC versiyonu 3200 TL'ye kadar çıkıyor. Sizce Hepsiburada bu durumda ne yapacak?
(Para iadesi alma taraftarı değilim. Zaten su anda fiyati 3000 TL oldu Live Edition'ın.)

Kara Cuma zamanimda Hepsiburada'dan MSI GTX 1660 Ti Live Edition isimli ekran karti satin aldim 2300 TL'ye ekran karti elime geçince "Coil Whine" isimli sorun cikmaya basladi. urun değişimi için ServisPoint'e gonderdim ve bugün aradigimda degisim iadesi için kabul ettiklerini soylediler fakat ekran kartim stokta kalmamis ve OC versiyonu 3200 TL'ye kadar çıkıyor. Sizce Hepsiburada bu durumda ne yapacak?
(Para iadesi alma taraftarı değilim. Zaten su anda fiyati 3000 TL oldu Live Edition'ın.)
Denk kart verin dediklerinde üstüne para mı istediler ?

Daha Hepsiburada'dan bir haber alamadim sizce stokta kalmadigindan parami direkt iade mi yapacaklar, bir ust modelini mi gonderecekler (OC) yoksa değeri malûm dolar kurundan ekonomiden vs arttigindan iade+ 600TL vs. hediye çeki ile mi kapatacaklar.

En son bir iade de 25 TL aldım sadece haberin olsun. Umarım yenisi gelir.

Yok ya çok rahatsiz edici bir seviyedeydi o yuzden degisim iadesini kabul ettiler ama stokta olmadigindan Hepsiburada ile nasil papaz olucaz onu merak ediyorum :/

Sonucu yazarim buraya.

bende değişim yapmıştımda rx 570i verip rx5700xt aldım sende bir üst seviyeye yükselt.

Geri
Yukarı