Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhaba, halihazırda kullandığım MSI GTX 1660 Super Gaming X model ekran kartımı satmayı düşünüyorum. Henüz kartım 5 aylık ve Hepsiburada'dan satın aldım, 2. el olarak kaç TL'ye satabilirim?
Satmadan önce dikkat etmem gereken şey/şeyler nedir?
İlk kez 2. el ürün satışı yapmam gerektiği için bu konuyu açma gereksinimi duydum. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki piyasada 4000 TL satılacağını düşünüyorum.
Dandik Palit Gaming Pro modeline bile 4500'e koyduğum halde teklifler yağıyor, MSI X modeline mi 3900 TL? Pes doğrusu.

Şu an ki piyasada 4000 TL satılacağını düşünüyorum.
Bu yeni açılmış konuda Ventus modeli için daha yüksek fiyatlar önerilmiş. Diğer konudaki arkadaşların yanlışları mı var? Gaming X modeli daha üst bir model olduğu için önerileriniz garip geldi. Tabi siz yanlışsınız demiyorum ama belirtmek istedim.

Dandik Palit Gaming Pro modeline bile 4500'e koyduğum halde teklifler yağıyor, MSI X modeline mi 3900 TL? Pes doğrusu.
Biri ile 4000 anlaşırsın, ardından konum atarsın fakat ona uzaktır senden yol parası indirimi cart curt ister, bu kartlar şu an 4000-4250 ve 4500 bandında satılabilir.

Bu yeni açılmış konuda Ventus modelleri için daha yüksek fiyatlar önerilmiş. Diğer konudaki arkadaşların yanlışları mı var? Gaming X modeli daha üst bir model olduğu için önerileriniz garip geldi. Tabi siz yanlışsınız demiyorum ama belirtmek istedim.
Arkadaşın 2070S’i 7500’e gitti. 4700 bence ideal. Biraz daha yüksek yazabilirsiniz belki.

Geri
Yukarı