Msi gtx 750 ti 2gb oyunları hangi ayarda açar?

GTX750 Ti Twin Frozer alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

GTX750 Ti Twin Frozer alabilirsin.

Hocam Twin Frozr diye yazılıyor(sakın yanlış anlamayın bilgilendirmek amacıyla söyledim). :D

Hocam Twin Frozr diye yazılıyor(sakın yanlış anlamayın bilgilendirmek amacıyla söyledim). :D
Aynı şeyi bende farkettim. Genellikle o şekillde kullanıyorsun. Bu arada HD 7850 daha performanslıdır. Fakat 750 ti ise daha günceldir. Aynı zamanda güç tüketimi oldukça azdır. Düşük güçteki güç kaynakları ile sıkıntı çıkarmadan kullanılabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı