MSI GTX 750 Ti Anlık FPS düşüşleri

Hayır yani i3 4160 gibi bi işlemcinin sırtına TİTAN bile verseniz darboğaz yapmaz. Belki diyorum ama donanımlarda fabrikasyon hatası felan olabilirmi diye geçirdim aklımdan. Yani Youtube' dan test videolarına bakın böyle bir durum hiç yok.

Yalnız arkadaşlar darboğaz olsa ekran kartı %90 üstüne çıkıyor diyor arkadaş. Böyle birşey olmazdı diye düşünüyorum.
Katılıyorum.

‘işlemci ve ekran kartları karpuz gibidir`Bu terim sadece O.C. için değil diğer her konuda da geçerlidir.Arkadaşım g3258 kullanıyor 4ghz de kalan sistem özellikleri sizinle aynı gta 5 de hıgh ayarlarda takılma olmadan oynuyor.Tek farkı işlemci ve ekran kartı sıcaklıkları 55-60'ı geçmiyor.Sıcaklık değerleriniz gözüme biraz yüksek geldi sanki.

Video çekin. Zira önce işlemci kullanımı %99 demişsiniz sonra sadece arabada o değerleri görüyor dediniz. Bu takılmalar arabada kullanırken mi yaşanıyor yoksa rastgele mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı