MSİ GTX 750Ti Oyun Performansı

ERZURUMLU25

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler!

1 hafta önce MSİ GTX 750Ti ekran kartı aldım çok memnunum ama sizlerin de görüşlerini almak isterim.

SİSTEM: İ3 4130 işlemci, 4GB Ram, 128GB SSD, 1TB HDD, GTX 750Ti ekran kartı, Windows 10 64 bit.

Video çekemedim ama benchmark sonuçlarını yazıyorum çözünürlük= 1680*1050.

Max Payne 3: Very High ayarlarda MSAA kapalı: 47 FPS
Tombraider : Ultra ayarlarda: 62 FPS
Sniper Elite 3: Ultra ayarlarda: 65- 75 FPS arası.
Assasins Creed 4: High ayarlarda: 39 FPS
GTA 4: Very High ayarlarda: 65 FPS
Crysis 3 Yüksek ayarlarda: 45 FPS MSAA kapalı.
GTA 5 i test edemedim ama en kısa zamanda edeceğim. Battlefield 4 Ultra ayarlarda: 50 FPS. Oyunları oynarken; Msi Afterburner ile sıcaklık değerlerine bakıyorum ekran kartı en fazla 60 derece oluyor. İşlemci sıcaklığı ise 85-95 derece arası git gel yapıyor. Sizce bu ayarlar güzel mi yoksa az mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ısısı fazla geldi bana ama bilen arkadaş varsa düşüncesini yazabilirmi ?

selam bende bu kartı almayı düşünüyorum fakat biraz araştırdığımda istediğim performansı verememesinden korkuyorum. Sadece tek bir oyun için almak istiyorum oda Ark survival. Bu oyunda orta ve yüksek ayarlarda kasmadan oynamak istiyorum sizce bu mümkün mü?

@ERZURUMLU25 Neden R7 370' i almadınız ? GTX 750 Tİ'ye göre daha güçlü ve işlemciniz de yeterliydi. Sıcaklık konusunda ekran kartı neyse de işlemci 85-95 olması iç açıcı değil. Hem FPS' yi düşürür hem de işlemcinin ömrünü kısaltmaya başlar. İşlemcine soğutucu almalısın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı