Satıldı MSI GTX 960 Gaming 2G

utkuversus

Kilopat
Makaleler
13
Yer
Ankara
Daha öncesinde birinden ikinci el olarak almıştım. Temizliğini 3 gün önce yaptım, çiçek gibidir.
Tüm sistemi baştan aşağı yenilerken görüntü versin, hafif oyun oynatsın diye aldım, yetersiz olduğu için satıyorum. Ankara içi elden, şehir dışı önce para, sonra kargo.
İstenilen her türlü test atılır. Yardımcı olunur.
Fiyat: 725TL.
Arkadaş çıldıracağım, daha ne yazayım konuya? Ne bu kızgın emoji? Varsa bir şikayetiniz mesaj yazın da hatamı göreyim ağabey!

Son düzenleme:
Hocam çok pahalı yazmışsınız o yüzden kızgın emoji atmış olabilirler.

Normalde GTX 970 750TL civarı satılıyor. Bence yine çok pahalı.

Bence ederi 400TL civarı fakat sizin malınız bir şey diyemem. Ben 350TL'ye R9 280 aldım mesela yine buradan.

İyi satışlar.

Bence ederi 400TL civarı fakat sizin malınız bir şey diyemem. Ben 350TL'ye R9 280 aldım mesela yine buradan.

İyi satışlar.
Pardon, özel mesajlaşma yok diye biliyorum. Aldığınız kart hakkında bir - iki soru sormak isterim. Nereden ulaşabilirim?

400TL mi? 400TL'ye arızalı kartlar satılıyor.
600 civarına yok fanı kırık, yok şunu bunu varlı kartlar var.
Tasarımı hoş bir model. Tamam piyasanın biraz üstünde yazdım ama yardımcı olunur yazıyor orada. Fiyatın çok öldürülmemesi açısından yazılmış bir fiyat.

750TL'ye satılan 970'in linkini atın şimdi alıyorum.

Daha öncesinde birinden ikinci el olarak almıştım. Temizliğini 3 gün önce yaptım, çiçek gibidir.
Tüm sistemi baştan aşağı yenilerken görüntü versin, hafif oyun oynatsın diye aldım, yetersiz olduğu için satıyorum. Ankara içi elden, şehir dışı önce para, sonra kargo.
İstenilen her türlü test atılır. Yardımcı olunur.
Fiyat: 825TL.
Arkadaş çıldıracağım, daha ne yazayım konuya? Ne bu kızgın emoji? Varsa bir şikayetiniz mesaj yazın da hatamı göreyim ağabey!
Üstüne bir yüz daha koysa RX 580 vb. daha performaslı bir kart alabiliyor iken 825 TL'ye 2 GB bir 970 almam ben.

İyi satışlar.
GT 1030'un ikinci el'ine bile 600 - 700 TL diyen var. Bu piyasa da şu durumda fiyat normal denilebilir.

400 TL'ye arızalı 960 satılıyor;

Fiyatta indirim olabilir ama 350 TL'ye düşürecek kadar da ölücü olamazsınız.

400TL mi? 400TL'ye arızalı kartlar satılıyor.
600 civarına yok fanı kırık, yok şunu bunu varlı kartlar var.
Tasarımı hoş bir model. Tamam piyasanın biraz üstünde yazdım ama yardımcı olunur yazıyor orada. Fiyatın çok öldürülmemesi açısından yazılmış bir fiyat.

750TL'ye satılan 970'in linkini atın şimdi alıyorum.
Fiyat gayet makul, inşallah satarsınız olmadı fiyatı 750 TL'ye revize edersiniz, hayırlı satışlar.

Buyrun hocalar, madem kızdınız, istediğiniz olsun. Ben yine bu fiyat üzerinden pazarlığa açığım.

GT 1030'un ikinci el'ine bile 600 - 700 TL diyen var. Bu piyasa da şu durumda fiyat normal denilebilir.

400 TL'ye arızalı 960 satılıyor;

Fiyatta indirim olabilir ama 350 TL'ye düşürecek kadar da ölücü olamazsınız.

Fiyat gayet makul, inşallah satarsınız olmadı fiyatı 750 TL'ye revize edersiniz, hayırlı satışlar.
GT 1030 zamanında Türkiye'de talep gördüğü için fiyatlar uçtu. Bu kartın ederi değil. GT 1030 300-400TL eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı