MSI GTX 960 için monitör

Şimdi direk herkes onun yerine 285 veya 280x alsaydın gör bak :) Ve o monitöre 960 biraz sönük kalmamış mı yanında ?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 k görüntü istiyorum csgo dota lol kaldırmaz mı ?

Amacın nedir anlayamadım ama çok büyük ihtimalle aklınca bizimle eğleneceksin her neyse kaldırır tabii fakat 3500 Tl lik bir monitor alacağına Asus Gtx 980 Rog Strix alsan Gtx 960 ı satsan Gtx 960 dan 400 Tlye sattın diyelim hemen alıcı bulursun 980 2100 Tl 3500 den çıkar 1400 400 de ekran kartından 1800 1800 e de Phılıps 28'' 288P6LJEB modelini alsan 4k çözünürlükte ve 1870 Tl gibi bir fiyatı var. Bununla 4K da çok rahat oynarsın merak etme.

@Silinen üye, dedigkizi varsayalim, bunun alay edilecek tarafi ne? Soyledigin iki kartta GTX960'dan ustun. Markalari baz alalim, her turlu AMD vs. NVIDIA testlerinin 2K ve 4K sonuclari gorundugunde kral kim oluyor? AMD farkini o zaman ortaya koyuyor iste.

GTX960 ile mutluluklar arkadasa.

monitör muhteşem ona laf yokta madem o kadar bütçen var gtx 980 alabilirsin. Geri kalaninada iyi bir monitör alabilirsin.

@Silinen üye, dedigkizi varsayalim, bunun alay edilecek tarafi ne? Soyledigin iki kartta GTX960'dan ustun. Markalari baz alalim, her turlu AMD vs. NVIDIA testlerinin 2K ve 4K sonuclari gorundugunde kral kim oluyor? AMD farkini o zaman ortaya koyuyor iste.

GTX960 ile mutluluklar arkadasa.

Hayır benim anlayamadım şey 960 alıp neden 3500 TL'ye bir monitör alıyor ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı