Satılık MSI GTX 970 100ME 4G 256 Bit

Okorkmaz1

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'dan 3 Aralıkta sipariş verdiğim kargo 3 gün önce elime ulaştı. Ama acil paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. 1.100 tl fiyat. Jelatn'i dahi açılmadı. İstanbul Anadolu yakası elden teslim.

1.jpg
2.jpg 3.jpg

Kardeşim merhaba, bana telefon numaranı gönderebilir misin? İlanla ilgili konuşalım. Ciddi alıcıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon gümrük vergisini de alıyor senden sonra gönderiyor.

Steam hesabımda TL bazında bakarsak 835 TL değerinde oyun var. Klavye ise Vatan bilgisayardan almaya kalkarsa 595 TL. Toplam değer olarak bakarsak 1430 TL yapıyor. Bence değerinde bi takas. Bu arada şöylede bir şey var. Ürünü Amazondan aldığı için garantisi yok. Ürünün bozulması durumunda garantisi olmadığı için pahalıya patlaya bilir. Benim teklif ettiğim klavyenin daha 22 ay garantisi var.

Steam hesabımda TL bazında bakarsak 835 TL değerinde oyun var. Klavye ise Vatan bilgisayardan almaya kalkarsa 595 TL. Toplam değer olarak bakarsak 1430 TL yapıyor. Bence değerinde bi takas. Bu arada şöylede bir şey var. Ürünü Amazondan aldığı için garantisi yok. Ürünün bozulması durumunda garantisi olmadığı için pahalıya patlaya bilir. Benim teklif ettiğim klavyenin daha 22 ay garantisi var.
Kardeş eyvAllah maddi değer olarak karşılıyor ekran kartını fakat. Adam ne yapsın o steam hesabını ve klavyeyi. Yani bi sormak lazım işini görür mü ? Neden satıyor vb...

Kardeş eyvAllah maddi değer olarak karşılıyor ekran kartını fakat. Adam ne yapsın o steam hesabını ve klavyeyi. Yani bi sormak lazım işini görür mü ? Neden satıyor vb...
Ben zaten arkadaşa '' Takas düşünür müsün ? '' diye sormuşum sana ne oluyor. Gelip burada boş boş laga luga yapıyorsun. Arkadaş takas istemezse düşünmüyorum diye bilir. Nereden biliyorsun belki adam oynayacak. Başka bir ekran kartı aldı daha üst seviye o yüzden satıyor. Ben sadece teklif yaptım. Zorla takas edeceksin demedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı