Satıldı MSI GTX 970 GAMING 4G GDDR5 4GB 256Bit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vivace

Hectopat
Merhabalar,

Ekran kartını 2 yıldır sorunsuz şekilde kullanıyorum. Daha yüksek bir modele geçtiğim için satmaya karar verdim. Garantisi bulunmamaktadır. Ekran kartına overclock yapmadan kullandım. Sormak istediğiniz sorular var ise sorabilirsiniz.

Fiyat: 900₺ (Fiyata revize yapılmıştır.)

Resimlerin boyutu büyük olduğu için forum kabul etmiyor.

Resimlere ilan üzerinden bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
RX580'lerin 1200 570'lerin 1000 lira olduğu ortamda GTX970'e 1050 demeniz komik doğrusu.

Markaya ve modele göre fiyatlar değişiyor, fiyat bence uygun bile. Bu fiyata bırakın MSI'ı Palit falan anca bulunur. MSI'ın hangi modeli olduğunu bence ilana yazın, fiyatı fark ediyor. MSI Gaming X hatta baya fark ediyor. Elimdeki 1060'ı almamış olsaydım bu fiyata düşünebilirdim. :) Tavsiyem sahibinden.com gibi sitelerde GET ilanı açmanız, letgo tam bir çingene uygulaması. Sileli yıllar oluyor.

Markaya ve modele göre fiyatlar değişiyor, fiyat bence uygun bile. Bu fiyata bırakın MSI'ı Palit falan anca bulunur. MSI'ın hangi modeli olduğunu bence ilana yazın, fiyatı fark ediyor. MSI Gaming X hatta baya fark ediyor. Elimdeki 1060'ı almamış olsaydım bu fiyata düşünebilirdim. :) Tavsiyem sahibinden.com gibi sitelerde GET ilanı açmanız, letgo tam bir çingene uygulaması. Sileli yıllar oluyor.
Sahibinden.com'da ilan var fakat GET ile açmadım, 1050₺ fiyatın üstüne komisyon payını koyup açmam mantıklı olur mu acaba?

RX serisini bilen biri zaten bu kartı almaz. RX 570'ler 950-1000 TL'ye satılıyor. Aynı güçte kartlar. Yine de GTX 970 için fiyat fena değil.

Satışınızı baltalamak gibi olmasın ama aynı performansı veren RX 570'i 1000 lira gibi bir fiyata aldım ve şu anda 1050 Türk Lirasına satılıyor. GTX 970 her ne kadar iyi olsa da ikinci elde bu fiyatı hak etmediğini düşünüyorum. Ama iyi satışlar dilerim efendim.:)

Sahibinden.com'da ilan var fakat GET ile açmadım, 1050₺ fiyatın üstüne komisyon payını koyup açmam mantıklı olur mu acaba?

Onu alan düşünsün, isteyen GET'siz alsın. Ben öyle yaptım mesela, 2400G'ye GET'siz fiyatı 800, GET'li fiyatı 880 lira yazdım.

Elime 3 defa Gtx 970 geçti. Evga SC modelini 900 , MSI 100ME modelini ise 950 liraya sattım. Şuan da MSI Twinfrozer 5 soğutmalı kartını kullanıyorum. Kart performans anlamında güzel fakat rakiplerine göre eski kalıyor. Rx 470-570 , 480-580 1000 lira dolaylarında olduğunu varsayarak bu fiyata satılması oldukça zor. Beklerim ben diyorsanız diyeceğim bir şey yok fakat bu RX kartlarının ikinci elleri piyasada azalırsa ya da mining olayında olduğu gibi ikinci el olarak fiyatta yüksek meblalar istenirse o zaman satma şansınız artar.

Fiyatta revize yapılmıştır.

Yeni fiyat: 950₺

İlan günceldir, fiyatta düzenleme yapılıp 950tl’ye düşürülmüştür.
İyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı