MSI GTX 970 İ54690K Gta 5 Darboğaz Sorunu

alfonyonzo55

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bundan önce GTA 5 Korsan kullanıyordum. İşlemci kullanımı yaklaşık %96-98 arası takılıyordu. Sonra dedim oyun sahte kesin ondan. Orijinal'i satın aldım. İşlemci kullanımı arada sırada %98'e falan geliyor. O sıra anlık takılma oluyor. NVIDIA sürücüm güncel. İşlemci de OC GENİE ile OC. bulunuyor. 4 GHZ sanırım. Sıcaklık sorunum olduğunu sanmıyorum. Ekran kartı 68 işlemci 65 derece civarı. İşletim sistemim Lisanslı WİN. 10. Yardımlarınızı bekliyorum.

İ5 4690K ve GTX970 ile sorun yaşaman neredeyse imkansız. Format atmayı dene. Önceki oyun korsan kullanıyordun orjinale geçerken etkilenmiş olabilir.

Bence gta 5 te tek varsa bu sorun , sorunun kaynağı oyun olabilir.
Korsan da bu kadar sorun yaşamadım. Çok lanetli bir oyun yemin ederim. Torrent'ten indirirken bu kadar sorun yaşamamışımdır. Birde sanırım HDD'de bad sector mevcut bu nedenle olabilir mi?

Bende de CPU kullanımı %90'ın üzerinde. Yer yer %100 oluyor. Fakat GPU kullanımı %95 üzerinde. Sizin işlemciniz benden daha iyi ve overclocklu. Bu durumda sizde bir sıkıntı olmaması gerek. Windows 10'a yükseltme ile mi geçtiniz?

Bende de CPU kullanımı %90'ın üzerinde. Yer yer %100 oluyor. Fakat GPU kullanımı %95 üzerinde. Sizin işlemciniz benden daha iyi ve overclocklu. Bu durumda sizde bir sıkıntı olmaması gerek. Windows 10'a yükseltme ile mi geçtiniz?
Sıfırdan kurulum ile geçtim. GPU kullanımın da sıkıntı yok. Çok saçma ki OC yapmayınca ikiside %100 oluyor. OC yapınca işlemci direk %100 olmuyor. Yani baya sıklıkla azalıyor. Ama GPU kullanımım aynı kalıyor. Windows 10'a yükseltme ile geçtim. Ama sıfırdan kurulum ile.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı