MSI GTX 970 Oyun Testleri

Sistem:
  • Zalman Z3 Plus Kasa
  • MSI Z97 Gaming 5 Anakart
  • MSI GTX 970 Ekran Kartı
  • Logitech G300 Mouse
  • Logitech G103 Klavye
  • Asus VS229H Monitör
  • i5 4690K İşlemci
  • Kingston 120 GB SSD
  • Corsair RS-600B 600 Watt Güç Kaynağı
  • WD Caviar Blue 1 TB HDD

İndirdikçe yeni oyun testleri ekleyeceğim. Çok test edilen oyunlar yerine farklı oyunları tercih ettim. Ayrıca parça incelemesi isterseniz yapabilirim. İsteyen olursa diye sistemin fotoğraflarını da ekliyorum.

Testler: (4K ve 2K çözünürlükler, DSR ile test edilmiştir. Bunların dışındaki bütün testler 1080p'de, en son ayarlarda yapılmıştır.)

BF3.jpg

BF3 2K.jpg

BF3 4K.jpg

Borderlands 2.jpg

Borderlands 2 2K.jpg

Borderlands 2 4K.jpg

FIFA World 4K.jpg

Ghost Recon Phantoms.jpg

MC Vanilla.jpg

MC OPTF.jpg

MC Shaders.jpg

Payday The Heist.jpg

Team Fortress 2 2K.jpg

Unturned.jpg

Tomb Raider.jpg

Tomb Raider 2K.jpg

Sistemin resimleri de şöyle:

20141020_170202.jpg

20141020_214236.jpg

20141021_161911.jpg

20141021_194853.jpg

Ekran Görüntüsü (2).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Uprising Oyunlarda hiç takılma, donma ve FPS düşüşleri oldu mu ? Şu herkesin bitiremediği 3.5 GB konusu aklıma geldi sana bir sorayım dedim. Başkaları gibi şu konuyla ilgili seni rahatsız ettiysem kusura bakma aklımda kaldı. :kararsız:

@Uprising Oyunlarda hiç takılma, donma ve FPS düşüşleri oldu mu? Şu herkesin bitiremediği 3.5 GB konusu aklıma geldi sana bir sorayım dedim. Başkaları gibi şu konuyla ilgili seni rahatsız ettiysem kusura bakma aklımda kaldı. :kararsız:
O tür sorunlar yaşamadım şimdiye kadar. Oyunun optimizasyonu çok kötü olmadığı sürece kolay kolay yaşanmaz o. 3,5 GB olduğunu ise söylenene kadar hiç fark etmemiştim bile. Şimdiye kadar denediğim en çok sistem isteyen oyun Far Cry 4 oldu, o da stabil bir şekilde çalışıyor.

O tür sorunlar yaşamadım şimdiye kadar. Oyunun optimizasyonu çok kötü olmadığı sürece kolay kolay yaşanmaz o. 3,5 GB olduğunu ise söylenene kadar hiç fark etmemiştim bile. Şimdiye kadar denediğim en çok sistem isteyen oyun Far Cry 4 oldu, o da stabil bir şekilde çalışıyor.
Fazla boş boğaz ettim ama MSI'den memnun musun ? :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı