MSI GTX 970 Oyun Testleri

Sistem:
  • Zalman Z3 Plus Kasa
  • MSI Z97 Gaming 5 Anakart
  • MSI GTX 970 Ekran Kartı
  • Logitech G300 Mouse
  • Logitech G103 Klavye
  • Asus VS229H Monitör
  • i5 4690K İşlemci
  • Kingston 120 GB SSD
  • Corsair RS-600B 600 Watt Güç Kaynağı
  • WD Caviar Blue 1 TB HDD

İndirdikçe yeni oyun testleri ekleyeceğim. Çok test edilen oyunlar yerine farklı oyunları tercih ettim. Ayrıca parça incelemesi isterseniz yapabilirim. İsteyen olursa diye sistemin fotoğraflarını da ekliyorum.

Testler: (4K ve 2K çözünürlükler, DSR ile test edilmiştir. Bunların dışındaki bütün testler 1080p'de, en son ayarlarda yapılmıştır.)

BF3.jpg

BF3 2K.jpg

BF3 4K.jpg

Borderlands 2.jpg

Borderlands 2 2K.jpg

Borderlands 2 4K.jpg

FIFA World 4K.jpg

Ghost Recon Phantoms.jpg

MC Vanilla.jpg

MC OPTF.jpg

MC Shaders.jpg

Payday The Heist.jpg

Team Fortress 2 2K.jpg

Unturned.jpg

Tomb Raider.jpg

Tomb Raider 2K.jpg

Sistemin resimleri de şöyle:

20141020_170202.jpg

20141020_214236.jpg

20141021_161911.jpg

20141021_194853.jpg

Ekran Görüntüsü (2).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Gamer81 600 watt rahat yetiyor. Vatan'dan aldım, aslında biraz gereksiz oldu birkaç parça, o zaman dolar daha düşüktü, ondan olabilir.

@Mirango PS4'ün donanımı hakkında pek bir bilgim yok ama bu PC daha güçlüdür diye düşünüyorum.

@dkmn evet, sınırlı sayıda verildi yalnız, şimdi alırsanız çıkmıyor.

Almak istediğim sisteme benzer bir sistemin testlerini görmek sevindirici, online oyunları test etme şansınız varsa görmek isteriz gerçekten lol vs gibi hatta ve hatta Heroes of the Strom beta üyeliğiniz varsa görmeyi çok isterim.

Bu kartla LoL'ün test edilmesine kimse gerek duymaz sanırım @4PieD. Ama genede söyliyeyim aynı sisteme sahibim 1080P gölgeler kapalı diğerleri en yüksek ayarlarda 200 FPS'den aşağı düşmüyor öyle diyeyim.

2 şey soracağım:

I) 600w o sisteme yetiyor mu ?
II) Parçalarını nereden aldın ? Senin dediğin 3800 TL fiyatında bulamadım.
600 watt psu rahat rahat yeterli hatta fazla bile. 900 serisinde güç tüketimi gtx 780 e göre yarıya yakın düştü. 500 watt psu yeterli olacaktır.

4690k stok sogutucuyla en fazla kac derece gordunuz? Bu ay icerisinde benzer bi sistem toplamayi dusunuyorum sogutucuyu daha sonra alıcam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı