Msi GTX 970 Sıcaklık değerleri normal mi?

Teşekkürler dediğim gibi kalan parçaları 2 hafta sonra alacağım zaten sıcaklık sıkıntı olacaksa bile çıkartırım 2 hafta önemli değil de şuan internette gezinirken farkettim kartta coil whine sorunu mevcut ne yapmalıyım değiştirsem sorunsuz bir kart alabilir miyim? Çoğunda var çünkü. @Silinen üye

Yani yeni bir kutu verecekler tekrar gelip kuracağım gene coil whine çıkabilir gene çıkınca n'apıyoruz şansımıza mı küsüyoruz yoksa sorunsuz karta kadar devam mı? :D

Son düzenleme:
O kadar tutturdum Msi iyidir iyidir al işte al sana Msi keşke şu konudan sonra alsaydım ancak genede @Silinen üye Msi'ın teknik servisine başvurmuş sanırım ben Vatan'a gideceğim zaten alırken de söyledim arkadaşa coil whine sorunu çıkarsa ne yapabiliriz diye falan değiştiririz dedi bugünde bakayım o kadar rahatsız edici düzeyde ise yarın giderim.

Birde sıcaklık konusunda Z3 Plus'a da fan almak gerekiyor mu? Yarın değiştirmeye gittiğimde fanı da alayım. @Silinen üye

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı