Msi GTX 970 Sıcaklık değerleri normal mi?

Teşekkürler dediğim gibi kalan parçaları 2 hafta sonra alacağım zaten sıcaklık sıkıntı olacaksa bile çıkartırım 2 hafta önemli değil de şuan internette gezinirken farkettim kartta coil whine sorunu mevcut ne yapmalıyım değiştirsem sorunsuz bir kart alabilir miyim? Çoğunda var çünkü. @Silinen üye

Yani yeni bir kutu verecekler tekrar gelip kuracağım gene coil whine çıkabilir gene çıkınca n'apıyoruz şansımıza mı küsüyoruz yoksa sorunsuz karta kadar devam mı?

Son düzenleme:
O kadar tutturdum Msi iyidir iyidir al işte al sana Msi keşke şu konudan sonra alsaydım ancak genede @Silinen üye Msi'ın teknik servisine başvurmuş sanırım ben Vatan'a gideceğim zaten alırken de söyledim arkadaşa coil whine sorunu çıkarsa ne yapabiliriz diye falan değiştiririz dedi bugünde bakayım o kadar rahatsız edici düzeyde ise yarın giderim.

Birde sıcaklık konusunda Z3 Plus'a da fan almak gerekiyor mu? Yarın değiştirmeye gittiğimde fanı da alayım. @Silinen üye

Huntkey LW-6500HG 500W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…