MSI GTX 980 performans sorunu

yunjas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tam anlamıyla sorunum CS:GO oynarken FPS 290-300 arasında oynuyorum ama bazen takılmalar oluyor ve FPS 170-180 arasına düşüyor bu düşüş de ekranda bir donma oluşturuyor. Bazen silah menüsü açılırken bazen de oyunun içinde oluyor bu sorun. Ekran kartım GTX 980 monitörüm ise bu ekran kartına göre çok düşük. Hz olarak görüntü kalitesi olarak GTX 980 tam performansını veremiyor olabilir mi ? Sahip olduğum monitör 1280 x 1024 ve 60 Hz kare bir ekran. Sorun bu olabilir mi ? Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Sistemim ;
  • İşlemci: Intel i5 4690
  • Anakart: MSI H97 PC Mate
  • Ekran Kartı: MSİ GTX 980
  • RAM: 8 GB

Sahip olduğum monitör 1280 x 1024 ve 60 Hz kare bir ekran.
GTX 980 gibi bir kartı bu monitörle mi kullanıyorsun? Kart zorlanmıyor ki performans versin.
En az 1080p ve HDMI bulunan bir monitör edin.

GTX 980 gibi bir kartı bu monitörle mi kullanıyorsun? Kart zorlanmıyor ki performans versin.
En az 1080p ve HDMI bulunan bir monitör edin.
tekrardan merhaba dediğiniz gibi monitörümü yeniledim . Asus VG248QE 144Hz modelini aldım ancak sorun hala devam ediyor Gta V oyununda da aynı sıkıntı oluyor bir türlü çözemedim . Monitörü 144Hz almaya çalıştım düzelir diye olmadı galiba tavsiyelerinizi bekliyorum .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı