Msi GTX1060 Sistem toplama

Ya abiler lütfen yardım edin benim pc de csgo fln nerdeyse her oyun bir anda donuyor ve pcyi kapatmak zorunda kalıyorum lütfen yardım edin
i5 6402p 2.8ghz
8gb ram
rx470 4gb 256 bit
B150M anakart
1tb
120gb ssd
Neden böyle sorun oluyor lütfen yardım edinnnnn

Ya abiler lütfen yardım edin benim pc de csgo fln nerdeyse her oyun bir anda donuyor ve pcyi kapatmak zorunda kalıyorum lütfen yardım edin
i5 6402p 2.8ghz
8gb ram
rx470 4gb 256 bit
B150M anakart
1tb
120gb ssd
Neden böyle sorun oluyor lütfen yardım edinnnnn
Yeni konu aç orada yardımcı olsunlar. Bilgisayar toplama kısmına geldikten sonra sağ üstte yeni konuya tıklarsan açabilirsin. Yazılımla aram iyi değildir :D. Ayrıca yazım kuralları var büyük harf ile başla nokta ile bitir. Aksi takdirde ceza alıyorsun (Kendimden biliyorum :D.).

Yeni konu aç orada yardımcı olsunlar. Bilgisayar toplama kısmına geldikten sonra sağ üstte yeni konuya tıklarsan açabilirsin. Yazılımla aram iyi değildir :D. Ayrıca yazım kuralları var büyük harf ile başla nokta ile bitir. Aksi takdirde ceza alıyorsun (Kendimden biliyorum :D.).

Nerden açılıyor konu anlamadım

Vatan Bilgisayar'dan atayım İtopya.com fazla bilinmeyen bir site haklısınız :D. Asus Strix RX 480 Vatan Bilgisayar'da 1242 TL :
ASUS RX480 8GB STRIX GAMING GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran kartı
Hocam neyi kanıtlama peşindesiniz bilmiyorum ama sizin verdiğiniz linkte GTX1060 1730TL. Aşağıda da 1642TL. O zaman neden daha önce Hepsiburada'dan link verdiniz de şimdi Vatan'dan veriyorsunuz? Demek ki sizin amacınızmış ürünün en pahalı olduğu mağazadan link vermek...
MSI GTX1060 GAMING X 6GB GDDR5 192Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı

Konuyu kapatalım.

Son düzenleme:
Hocam neyi kanıtlama peşindesiniz bilmiyorum ama sizin verdiğiniz linkte GTX1060 1730TL. Aşağıda da 1642TL. O zaman neden daha önce Hepsiburada'dan link verdiniz de şimdi Vatan'dan veriyorsunuz? Demek ki sizin amacınızmış ürünün en pahalı olduğu mağazadan link vermek...

Konuyu kapatalım.
Ya yok o mesajı şimdi yazmadım :D. 1 ay önce felan yazdım kopyala yapıştır yapıyorum linkleri yenilemeyi unutmuşum :D.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı