MSI GTX750 Ti TwinFrozrGaming nasıldır ?

Merhabalar,

Ekran kartı almak istiyorum şuan kullandığım yeni nesil oyunlarda yetmiyor fps sorunları yaşıyorum vatan bilgisayarda MSI GTX 750 Ti gördüm fiyatı 501 TL uygun geldi 2 gb 128 bit bu ekran kartını alsam yeni nesil oyunları oynamada rahatlarmyım ? Üst düzey istemiyorum medium-high arası ayarlar olsa yeter her oyunda değil tabi yeni nesil oyunları açsın ama grafik ayarlarını o kadar önemsemiyorum dediğim gibi orta derecede rahat oynatsa yeter bütçem çok fazla değil en fazla 500 TL verebilirim ekran kartına limitim bu bu olmazsa sizin önerebileceğiniz ekran kartları varmı ? Önerilerinizi bekliyorum.

img_0046.jpg

Güzel bir kart hele de PSU düşük ise alınabilir.Oyunları çok yüksek ayarlarda olmasada medium-high arası güzel FPS vereceğini düşünüyorum.Ama benim tavsiyem PSU kaliteli ise r9 270 alabilirsiniz hem daha yüksek Fps alırsınız hem daha performanslıdır.
Ayrıca konu yanlış yere açılmış yöneticilere bildiriniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı