Msi gtx770 Gelecek icin nasil?

Witcher 3 gibi çıkacak yeni oyunlarda ultra ekran kartı gereksinimi için dedikodu olarak GTX 780'ın adı geçiyor. Kısacası 1 sene Ultra - 2. sene Tweaked Ultra diyebilirim. (1080p için)

Xəyal, ben 9500GT ile BF4 oynuyorum. Bence hiç de öyle değil. :D
Oynuyorsun da şimdi ki oyunlar da yenilenmesi ile alakalı. Oyun dünyası için GTX800 serisinin gücüne baktım ve GTX690-dan daha güçlüler. Oyunlarda ortada Watch Dog GTX770 için iyide şimdi siz düşünün 2 yıla daha iyi optimize edilmiş Watch Dog 2 çıkarsa o oyunu ultra kaldırır mı?

Xəyal, ben 9500GT ile BF4 oynuyorum. Bence hiç de öyle değil. :D

Aynen benim arkadaşımda HD 3850 ile şuan ki oyunları en kötü ayarlarda olsa bile oynayabiliyor.

Ben GTX 760 alacağım. İşlemci olarak FX 6300 mü ? Yoksa FX 8320 mi almalıyım ? İleride darboğaz oluşturur mu ?

Xəyal, çok normal. Şöyle bir durum da var ki ben 9500GT ile BF4'te BF3'ten daha çok fps alıyorum. Açıkçası bu süre uzayabilir de. GTX800 serisi zaten GTX600 serisinden iyi olmak zorunda. Arada iki nesil fark var. Nvidia'nın teknolojisi sayesinde öne çıkıyor bu fark.

uqurbilqen, darboğaz şimdi oluşmazsa ileride de oluşmaz. FX X6 6300 alınabilir. Ancak herhangi başka bir parçadan kısmadan 8320 de alınabilir.

@Akif son olarak FX 6300 ile GTX 770 kaç sene götürür ? Monitör 1920x1080 olacak. Birde Ultra takıntım yok. Orta ayardan ve çözünürlükten düşmesin yeter.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı