MSI GTX960 2GB vs 4GB

4gb r9 380 almanızı öneririm ki çoğu arkadaşta bunu önerecektir. Eğer alma imkanın varsa 4gb al yeni çıkan oyunlarda ayarları yükseltmeye çalıştığınızda 2gb yetersiz kalabiliyor.

4k-2k çözünürlükte oynamayacaksanız eğer 2GB alıp zora girmenize gerek yok derim. Eğer para farkı önemli değilse tabikide 4GB, ileride belli olmaz.

@Egehan Orçun sayesinde ben bunu öğrendim. Şahsen R9 380 Nitro 4 GB VRAM modelini alacaktım fakat kararımı 2 GB'dan yana değiştirdim. Sebebi ise bu kart için 4 GB VRAM çok fazla sen 4GB VRAM modelini alınca 2 GB'nın üstüne çıkınca yine FPS düşmeleri olacak. Eğer ayarları yükseltmek istiyorsan 2 GB'modelindede yükseltebilirsin hiçbir fark olmayacaktır.

@Egehan Orçun sayesinde ben bunu öğrendim. Şahsen R9 380 Nitro 4 GB VRAM modelini alacaktım fakat kararımı 2 GB'dan yana değiştirdim. Sebebi ise bu kart için 4 GB VRAM çok fazla sen 4GB VRAM modelini alınca 2 GB'nın üstüne çıkınca yine FPS düşmeleri olacak. Eğer ayarları yükseltmek istiyorsan 2 GB'modelindede yükseltebilirsin hiçbir fark olmayacaktır.
Katılıyorum. 2Gb alman yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı