MSI GTX970 Üretim Farklılığı

Emre@06

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Forumda "MSI GTX970 Ekran Kartı Yamulması" konusunu gördüm ve bir şey dikkatimi çekti tam cevap yazacaktım fakat konu kapandı. Konuya buradan ulaşabilirsiniz. Benim ekran kartımda kasaya bağlantı yapılan bölümde siyah bir metal destek bulunurken arkadaşın kartında yoktu. @İsmail KARLIOĞLU bence senin kartındaki yamukluk normal değil ilerde sorun açabilir. Ayrıca sıcaklık ne seviyelerde?
Son olarak örnek 2 resim atıyorum ilerleyen zamanda kendi çektiğim resimleri de atacağım.
Destek olmayan kart:
0020088_0.jpeg

Destek olan kart:
GTX970.jpg

Benim kutu içeriğimde metal destek çıkmadı, çıktıysada kurulumu VatanBilgisayar yaptığı için bilgim yok. Belki de yeni üretilen kartlara koyuyorlardır bu aparatı. Eğer müşterilerden geri bildirim geldiyse bunun ile alakalı. Sıcaklık derecelerine gelecek olursak GTA V ve Rust oyunlarında 60 derece civarlarında geziyor. Test videolarında da aynı dereceleri görmüştüm. Esneme olayına gelicek olursak. İnternette yaptığım araştırmalarda "GPU Sagging" olarak hemen hemen bütün kartların esnediğini okudum. Sadece arka plakaya sahip olanlar böyle sorun yaşamıyorlarmış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı