MSI GV72 7RD Laptopun Ekranı Nasıl 120Hz Ayarlanır?

shaun

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, MSI GV72 7RD oyuncu laptopuna sahibim, internet sitesinde modelin 120Hz 5ms bir Built in display'e sahip olduğu söyleniyor fakat kullanamıyorum. Şu an ana ekran olarak harici bir Viewsonic monitorüm takılı ve çift ekran kullanmaktayım. Eğer laptopun görüntüsünü 120Hz'e çekebilirsem onu ana ekran olarak kullanmayı planlıyorum.
Nasıl 120Hz'e çekebileceğimi bilmiyorum, kendi çapımda biraz bakındım ama bulamadım yardım edebilmeniz dileğiyle.
Laptop : GV72 7RD | Laptops - The best gaming laptop provider | MSI Global

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sanırım ürünü alırken sunulan bir opsiyon. Ekran için iki seçenek sunulmuş internet sitesinde. Eğer alırken bu donanımda almadıysanız sonrasında bunu 120 hz'e çekmek zaten mümkün değil malesef.

Bu sanırım ürünü alırken sunulan bir opsiyon. Ekran için iki seçenek sunulmuş internet sitesinde. Eğer alırken bu donanımda almadıysanız sonrasında bunu 120 hz'e çekmek zaten mümkün değil malesef.
sanmıyorum ama gene de teşekkürler
peki çift ekran kullandığımdan dolayı olabilir mi bu

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı