MSI GX60 1AC-038TR nasıldır?

Raving

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, oyun laptopı alacağım ve bir araştırmaya girdim birkaç seçenek bıraktım geride ancak gördüğüm bir ürün hepsini sildi attı sizce "kaçırılmayack ürün" kategorisine girer mi bu ?

MSI - MSI GX60 1AC-038TR AMD A10-4600M 8GB 750GB HD7970M 2GB 15.6" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

- - - Güncellendi - - -

Sanırım bilgisayarın tek zayıf yanı işlemcisi, donanımları teker teker araştırdığım kadarıyla haksız mıyım ? Başka görüşleri merakla bekliyorum.

- - - Güncellendi - - -

Zayıf yanı olması doğru evet, hatta i5 işlemcilerden daha düşük bir performans veriyormuş ama güç tüketimi-dolayısıyla ısınması- daha azmış doğru mu sizce de.

İşlemcisi ve satış sonrası muhattabımın olmayacak olması beni monster'a yönlendirdi başlığı biraz acele açtığım için özür dilerim.

Yarın hemen teslim olarak elden alacağım. O süre sipariş tarihi dahildir, monster'ın savunuculuğunu yapmıyorum ama ön ödemeli siparişte bulunan arkadaşlarımızın tax free olarak elektronik ürün ithal etmenin ne kadar zor olduğunu da araştırmaları lazım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı