MSI GX60 1AC-038TR nasıldır?

Bu nova bilgisayardaki msi benim kafamı karıştırdı açıkçası arkadaşlar yardımcı olur musunuz.
MSI GE60 2OE Notebook, Fiyat: 2.426 TL bu nova bilgisayarın az önce yazılan bilgisayarı.
Monster Notebook Bu da benim almayı düşündüğüm bilgisayar. Kampanyayla 2700 liraya geliyor.

Şimdi ikisi arasında 200 lira fark üstelik biri freedos biri win8, birinin işlemcisi ve ekran kartı yeni nesil ve daha yüksek diğeri daha zayıf, monsterın tek artısı 8 gb ram daha fazla ama msi'da 128 gb ssd var. msi açık ara daha karlı sanırım ?

Ya valla çıldırmamak işten bile değil. Tam bir laptopu beğeniyorsun tamam iyi güzel diyorsun daha iyi bir alternatif çıkıyor karşına. Tek bi detay kurcalıyor kafamı yalnız monster kadar iyi bir teknik servis ve satış sonrası hizmetleri var mı acaba ?

- - - Güncellendi - - -

Az önce nova bilgisayardaki laptop için stok sormak amacıyla telefon açtım o laptop önümüzdeki bir iki hafta içinde stoklara girecekmiş. Aranızda nova bilgisayardan alışveriş yapmış birileri varsa da memnuniyetleri hakkında bilgi almak isterim.

Ya valla çıldırmamak işten bile değil. Tam bir laptopu beğeniyorsun tamam iyi güzel diyorsun daha iyi bir alternatif çıkıyor karşına. Tek bi detay kurcalıyor kafamı yalnız monster kadar iyi bir teknik servis ve satış sonrası hizmetleri var mı acaba ?

- - - Güncellendi - - -

Az önce nova bilgisayardaki laptop için stok sormak amacıyla telefon açtım o laptop önümüzdeki bir iki hafta içinde stoklara girecekmiş. Aranızda nova bilgisayardan alışveriş yapmış birileri varsa da memnuniyetleri hakkında bilgi almak isterim.

O laptop stoklara girdiğinde fiyatı öyle olmaz rahatlıkla 200-300 tl artacaktır nova bilgisayardan alışveriş yapan arkadaşlarım var güvenebilirsin. Monster alma msi al :D

Ben de monster fiyatları çok şişkin olduğu için msi'a doğru yöneldim ama pc depoya da nova bilgisayara da sordum fiyat konusunu ve değişmez dediler, en azından pc depoya güvenmek istiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı