MSI GX60 Hakkında Sorular

Türker YILDIRIM

Hectopat
Ben yeni bir bilgisayar almayı düşünüyordum ancak Masaüstü almam hem zahmetli hemde yurt ve okul ortamında sıkıntı çıkaracağını düşündüğüm için birkaç dizüstü bilgisayar araştırdım. Bunların arasında F/P olarak en göze çarpan GX60 oldu. Normalde AMD hiç sevmesemde bu bilgisayara ısındım diyebilirim. Şöyle birkaç sorun olacak.

1. APU galiba dahili ekran kartı barındırıyormuş içinde bu harici ekran kartına geçişlerde sıkıntı çıkartır mı?
2. FS 2 Socket A10-4600M'den daha iyi bir işlemci ile upgrade edilebilir mi?
3. GE60 ve Recep Abinin şu sıralar önerdiği GE40'tan daha iyi performans sunar mı?
4. Notebook Check'de FPS değerlerini çok düşük göstermesine rağmen YouTube'da Ultra'da çok akıcı oynanan videolar var hangisini göz önünde bulundurmalıyız?
5. Ben bunun cevabını bulamadığım için soruyorum SSD alıp ekleyebilir miyiz?
6. "Yok o bilgisayardan bir cacık olmaz" dersenizde önerilerinizi alabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

O laptopta piyasada bulabileceğiniz en iyi ekran kartlarından birisi mevcut fakat A10 işlemciden dolayı dar boğaz oluşuyor ne yazık ki. O yüzden pek önermiyoruz açıkçası. Bütçenizi tam olarak belirtebilirseniz başka modeller de önerebiliriz. GE40'da fena değil, yeni nesil. GE70'lere de bakılabilir.

O laptopta piyasada bulabileceğiniz en iyi ekran kartlarından birisi mevcut fakat A10 işlemciden dolayı dar boğaz oluşuyor ne yazık ki. O yüzden pek önermiyoruz açıkçası. Bütçenizi tam olarak belirtebilirseniz başka modeller de önerebiliriz. GE40'da fena değil, yeni nesil. GE70'lere de bakılabilir.

Darboğaz yapıyorsa neden koymuşlar ki :confused: MSI bilmiyor mu bunu?

Valla YouTube kanallarındaki gibi BF3 Ultra ve Crysis3 High'da oynatırsa istediği kadar darboğaza girsin. Diğer soruların cevapları daha önemli..

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı