MSI gx70 3be-042tr stok durumu

Ihsan Bilgen

Hectopat
1.5 aydır bekliyorum ama henüz alamıyorum. 1 ay sonra bu pc den almak istiyorum. Ama eksen, nova, pcdepo nereye baksam gaming packli olarak hiç bir yerde stok yok. Herkes kapış kapış bu laptobumu aldı? Stok durumu ne zaman gelir buralara bilen arkadaş var mı?

1.5 aydır bekliyorum ama henüz alamıyorum. 1 ay sonra bu pc den almak istiyorum. Ama eksen, nova, pcdepo nereye baksam gaming packli olarak hiç bir yerde stok yok. Herkes kapış kapış bu laptobumu aldı? Stok durumu ne zaman gelir buralara bilen arkadaş var mı?
Ben pc depoyu aradım ay bu ay sonunu bekle dediler yeni modellerde gelecek dediler. Sanal marketime mail attım cevap olarak msi gx70 yüksek ihtamalle ay sonu stoklara gelecek dendi.

Ben pc depoyu aradım ay bu ay sonunu bekle dediler yeni modellerde gelecek dediler. Sanal marketime mail attım cevap olarak msi gx70 yüksek ihtamalle ay sonu stoklara gelecek dendi.

Gönderen : Sanalmarketim.com( 28.10.2013 - 10:43:36 )

Merhaba
3BE-042TR modelinin harddiski 1TB olan modeli Kasım ayının ikinci haftası stoklara gelecektir ancak şuan için maalesef fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Bilginize.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı