MSI GX70 3BE-042TR Yazılım yapılır mı

Lütfen şu bilgisayarla ilgli yeni konu açmayın devam eden konularda sorularınızı cevaplamaya çalışıyoruz zaten. Diğer konuda cevap verdiğm buradada vereyim C,C#,Visual Basic gibi programlar en düşük sistemlerde bile çalışıyor. Bilgisayar Müh. yeni kazanmıştınız galiba merak etmeyin ilk seneden size işletim sistemi yada oyun yazdırmıyorlar. Ben Sony SVE11 11.6 inchlik netbook ile geçirdim seneyi bu programlarda sorun çıkarmadı hatta 2. sene bile sorun çıkarmayabilir ama oyun bilgisayarı istediğim için araştırma yapıyorum.

Lütfen şu bilgisayarla ilgli yeni konu açmayın devam eden konularda sorularınızı cevaplamaya çalışıyoruz zaten. Diğer konuda cevap verdiğm buradada vereyim C,C#,Visual Basic gibi programlar en düşük sistemlerde bile çalışıyor. Bilgisayar Müh. yeni kazanmıştınız galiba merak etmeyin ilk seneden size işletim sistemi yada oyun yazdırmıyorlar. Ben Sony SVE11 11.6 inchlik netbook ile geçirdim seneyi bu programlarda sorun çıkarmadı hatta 2. sene bile sorun çıkarmayabilir ama oyun bilgisayarı istediğim için araştırma yapıyorum.
Aslınada 14 yaşındayım:D

- - - Güncellendi - - -

Yok yapamazsın. Çok daha güçlü bir sistem lazım. Bunu alman lazım:

EUROCOM Configuration
Ciddi olamazsın Recep Abi:D Zaten hobi amaçlı tamamen meraktan başlamayı düşünüyorum:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Şakası bir yana da, 2 güne kadar bir tanesine karar vermem gerekiyor artık. Msi Gx70 işlemci beni düşündürüyor, MONSTER® Q47W370SK01 17.3" - MONSTER® Notebook » 17.3" W370SK ( GTX760M ) bunu alternatif gördüm kendime. Ben konuyu açan kardeşimizin aksine, yeni değil biraz ilerideyim bu işlerde. Alacağım bilgisayarda en az 3 adet veritabanı yönetim sistemi çalışır olacak. Programlama, kodlama, az oranda grafik işleri, birde sanallaştırma yapacağım. Artık sıkıcı bir hâl almaya başladı bu karşılaştırma biliyorum. İnsan 3400 tl civarı para verecek olunca biraz düşünüyor. Ben %85 Monster diye karar verdim, soruyu ciddiye alarak cevaplayacak arkadaşların da yorumlarını bekliyorum.

Şakası bir yana da, 2 güne kadar bir tanesine karar vermem gerekiyor artık. Msi Gx70 işlemci beni düşündürüyor, MONSTER® Q47W370SK01 17.3" - MONSTER® Notebook » 17.3" W370SK ( GTX760M ) bunu alternatif gördüm kendime. Ben konuyu açan kardeşimizin aksine, yeni değil biraz ilerideyim bu işlerde. Alacağım bilgisayarda en az 3 adet veritabanı yönetim sistemi çalışır olacak. Programlama, kodlama, az oranda grafik işleri, birde sanallaştırma yapacağım. Artık sıkıcı bir hâl almaya başladı bu karşılaştırma biliyorum. İnsan 3400 tl civarı para verecek olunca biraz düşünüyor. Ben %85 Monster diye karar verdim, soruyu ciddiye alarak cevaplayacak arkadaşların da yorumlarını bekliyorum.
Monsterın teslimat tarihi çok gecikiyor diye okudum forumda 1 ay 2 ay bile gecikebiliryormuş. Araştır istersen.

Teslimat süresi ile ilgili bir sıkıntı yok. Konuştum 15 ile 25 eylül arasında cihaz elimde olacakmış. Henüz sipariş vermedim tabi, sanırım yarın veya ertesi gün vereceğim.

Özellik olarak iyi. Isınma olarak problem yoksa, sürücü ve bios konusunda da destekleri varsa alınabilir.

Kontrol ettim sitesini sürücüleri yerinde, sıkıntı yok. Isınma problemine gelince, bu foruma kayıtlı bir arkadaş Ufuk ÖZSARAN diye bir arkadaş satın almış. Ulaşmaya çalışıyorum arkadaşın kendisine, yorum almak istiyorum.

Prisoner[OF]Games özel olarak görüşebilir miyiz?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı