MSI GX70 Windows 10 Directx 11.2 Sorunu

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Proje Yöneticisi
Merhabalar,

Sonunda Windows 10 güncellemesini yaptım, her şey süper fakat direct x sürümüm 11.2 görünüyor. AMD'nin Windows 10 Catalyst 15.7.1 güncellemesini de yaptım. Ekran kartım desteklenenler listesinde. Nedeni nedir acaba? Yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

İşlemci - A10 5750 Apu
Dahili Ekran Kartı - HD 8650 G
Harici Ekran Kartı - HD 8970 M

Teşekkürler.

Araştırdım, dxdiag komutu onboard grafik kartının direct x sürümünü görür diyorlar, başka programla kontrol ettiğimde 12 görünüyor. Epey kafam karıştı :)

Kendim yazıp kendim cevaplıyorum :) belki birine faydalı olur... aida 64 ile baktığımda directx 12 görünüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    7,4 KB · Görüntüleme: 591
Dediğiniz gibi Dxdiag'da onboard grafik kartının sürümünü görürsünüz. Catalyst Control Center'da ne gözüküyorsa sizin için önemli olan değer odur. :) AIDA64'te de gözüküyor zaten. Herhangi bir sıkıntı yok.

Dediğiniz gibi Dxdiag'da onboard grafik kartının sürümünü görürsünüz. Catalyst Control Center'da ne gözüküyorsa sizin için önemli olan değer odur. :) AIDA64'te de gözüküyor zaten. Herhangi bir sıkıntı yok.
Teşekkürler :) gerçi Catalyst Control Center'da Directx sürümü bilgisinin nerede olduğunu bulamadım ama Aida'da gösteriyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı