MSI H110M PRO-VD Anakarta i3-6100 Direkt Takılır mı?

4N1L6767

Kilopat
Daha fazla  
MSI H110M Pro-VD ben bu anakartı almayı düşünüyorum. i3-6100, bu anakarta BIOS güncellemesi yapmadan direkt takılır mı? Alacağım site hepsiburada.com. Eğer BIOS güncelleyerek yollayacak olsalar i3-7100 veya i3-8100 almayı düşünüyorum. Site ile iletişime geçmeyi deneyeceğim.

Bütçem 1200 lira civarında. Güç kaynağı, işlemci, ram ve anakart alacağım. Kendi kasamdakilerini söküp yenilerini takmayı düşünüyorum. Bütçem kısıtlı olduğu için buna mecburum.

@aybrktrhn neden bu anakart ve işlemciyi almayayım? Ben sadece CS:GO oynuyorum. Bu işlemcinin oyun testlerini izledim benim işimi görecek derecede.

Gönül ister ki 8. nesil bir işlemci ve yanına Z370 serisi bir anakartla birlikte güncel ve performanslı bir sistem. Ancak sonuçta her şey bütçeye dayanıyor. Soruna gelirsem; evet i3-6100 işlemciyi direkt olarak bu anakarta takıp kullanabilirsin. Herhangi bir BIOS güncellemesi yapmana gerek yok.

Bu anakartı almayın. Elinizde işlemci yoksa onu da almayın. Bütçenizi belirtiniz.
Sorunuzun cevabına gelirsek, i3 6100 direk takılır, i3 7100 BIOS güncellemesi ile takılır, i3 8100 takılsa bile çalışmaz.
Kendim H110M Pro-Vd kullanıyorum, bu anakartı almayın demenizin özel bir sebebi varmı? şu an G4400 var işlemci olarak, bilginiz varsa paylaşırmısınız anakart ile ilgili?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı