MSI H110M PRO-VD DVI-I ve VGA çıkışı olan monitöre takılır mı?

Arif Tapış

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar MSI H110M PRO-VD anakarta DVI-İ ve VGA çıkışları bulunan monitörü bağlayabilir miyim?
Edit: Ekran kartını bütçem olmadığından dolayı sonra alacağım.
Ekran kartını Sapphire R9 380 alacağım bu ekran kartında da HDMI ve DVI çıkışları bulunuyor. Bu bileşenler arasında bağlantı açısından herhangi bir uyumsuzluk söz konusu mu? Eğer öyleyse hangi dönüştürücüleri kullanmalıyız? Link atarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Girişler mevcut bağlanabilir. DVI-I girişinden VGA dönüştürücü ile kullanabilirsiniz. Monitör nedir?
Edit: Yeni gördüm sıkıntı olmaz R9 380 ile kullanabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• h110.png
    h110.png
    24,2 KB · Görüntüleme: 248
Girişler mevcut bağlanabilir. DVI-I girişinden VGA dönüştürücü ile kullanabilirsiniz. Monitör nedir?
Edit: Yeni gördüm sıkıntı olmaz R9 380 ile kullanabilirsiniz.
Ekran kartını almadan önce dönüştürücü kullanmalı mıyım? Eğer kullanacaksam bana bir tavsiyede bulunur musunuz?

normal basit bir dönüştücü işine yarar hdmı to vga adlı bir aparat yardımcı olur r9 390 alcaktım bundanda sadece hdmı varmış ama dediklerine göre eger dönüştürücü ile kullanırsan monitör zaten eski oldugundan baya kötü görüntü gelebiliyormuş yani zevkini alamazsın

Benim monitörüm 6 yıllık berbat bir görüntü teşkil etmiyor ama diğer monitörler ile aradaki fark anlatılamaz.

Ekran kartın varsa ana kartın görüntü çıkışını kullanamazsın. DVI to VGA dönüştürücüsü kullanılabilir herhangi bir problem yok ben kullanıyorum. Ekran kartın yoksa ana kartta VGA girişi bulunmakta.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı