MSI H110M'e Çift Ekran Kartı Takıp Mining Yapma

MSİ H110M PRO VD-PLUS kullanıyorum. 2 ekrankartı desteklediğini sanmıyorum en ucuz 1151 pin ana kart çünkü. İşte desteklemiyorsa 2 ekran kartını nasıl bağlayacağım madencilik için çalışır mı o zaman?

@Xoloth @Semih Demir arkadaşların aksine 2 adet PCI Express 1x to 16x Riser ile o anakartta 3 ekran kartının kullanılabileceğini düşünüyorum. Desteklemeyeceğini söyleyen arkadaşlar lütfen nedenini belirtebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 veya 3 ekran kartı destekleyecek bir anakart önerir misiniz? Ana kartımı değiştiriyorum. Ethereum kazmak için Gigabyte Aorus RX 580 8GB ve Gigabyte Aorus RX 570 4GB aldım. Anakart olarak ne almalıyım? İleride bir tane daha alma ihtimaline karşı bir şeyler söylerseniz sevinirim. Ucuz olursa çok makbule geçer.

Arkadaşlar 2 veya 3 ekran kartı destekleyecek bir anakart önerir misiniz? Ana kartımı değiştiriyorum. Ethereum kazmak için Gigabyte Aorus RX 580 8GB ve Gigabyte Aorus RX 570 4GB aldım. Anakart olarak ne almalıyım? İleride bir tane daha alma ihtimaline karşı bir şeyler söylerseniz sevinirim. Ucuz olursa çok makbule geçer.
Eğer işlemcin varsa ve söylersen ona göre bir anakart önerelim. Ayrıca nasıl oldu da RX580 ve RX570 buldun?

Vega kartlar çıkınca 480 ve 580lere gerek kalır mı? 1.5 ay falan var diyorlar vega için, eğer onlar daha performanslı olacaksa stokları bekleyeceğimize onları bekleyelim :)

Hocam yukarıda birisi desteklemez dedi ? O yüzden değiştirmeyi düşündüm emin misiniz?
Ayrıca versiyon olarak hangi USB Riser almalıyım?
RX 400 ve 500 serisi kullanacaksan V6 türündeki Riserları almanı öneririm.

Ben dedim. Ve desteklemez. Anakartta fazladan port olması o portların hepsini kullanabileceğiniz anlamına gelmez.
Hocam USB Riserların amacı zaten PCI x1 slotlarını x16'ya çevirmesi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı