MSI H170 Gaming M3 Sürücü Kurma

Çağdaş Çağ

Hectopat
Yer
Dünyanın Başkenti İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İktisatçı
Arkadaşlar merhaba,

Yeni bilgisayar aldım. Ekran kartının sürücüsünü yükledim. İşletim sistemim 8.1.

MSI Türkiye 64.

Linkteki tüm sürücüleri kurmam mı gerekiyor? BIOS yüklemesini nasıl yapacağım?

Bununla beraber bilgisayarı başlatırken hiçbir logo görmüyorum. Açtıktan 5-10 saniye sonra şifre ekranı geliyor. BIOS'u ve diğer sürücüleri yükledikten sonra bu durumda değişir mi?

Yüklemem gereken başka sürücüler var mı?

Sistemim:
  • Msi R9 390X
  • Msi H170 Gaming M3
  • İntel i5 6500

Arkadaslar yardim edebilir misiniz? @Murat5038

Bilindik sürücüleri yükleyeceksin hepsini değil. Ekran kartı, ses kartı, chipset, ethernet gibi.

Msi Türkiye'nin linkindeki sürücüleri mi yükleyeyim? Bir de aygıt yöneticisinde yüklenmemiş bir sürücü var. Bunu nasıl yükleyebilirim? Yukarıdan ''sürücüyü yüklemek için tara'' dedim ama sonuç alamadım. Benim işim ekran kartı ve anakartın sürücüleri ile ilgili değil mi? Kusura bakmayın belki de size bu sorular komik geliyor olabilir, bu konularda zır cahilimdir.

Untitled.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın belki de size bu sorular komik geliyor olabilir, bu konularda zır cahilimdir.
Maalesef evet öyle geliyor :) Ancak bu gibi şeyleri belirtirseniz bizim için sorun olmaz. Belirtmediğinizde sorun çıkar.
Msi Türkiye'nin linkindeki sürücüleri mi yükleyeyim?
Oradan da yükleyebilirsin. Ancak kendi üreticilerinden indirseniz daha iyi olur. Eğer bilmiyorsanız bizden yardım isteyin. Bizden yardım istersen imzamdan Aida64 raporunu paylaşman gerekli.

Maalesef evet öyle geliyor :) Ancak bu gibi şeyleri belirtirseniz bizim için sorun olmaz. Belirtmediğinizde sorun çıkar.

Oradan da yükleyebilirsin. Ancak kendi üreticilerinden indirseniz daha iyi olur. Eğer bilmiyorsanız bizden yardım isteyin. Bizden yardım istersen imzamdan Aida64 raporunu paylaşman gerekli.

Buyrun

Report.htm

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı