MSI H170 GAMING M3 Anakart Driver Güncelleme

Ufuk TURUNÇ

Hectopat
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Oceangoing Watchkeeping Officer
Arkadaşlar driverları içerisinden gelen DVD ile kurmuştum. Fakat Technopat ekibi driverleri USB yolu ile yüklemelisiniz dediğini duydum. Support For H170 GAMING M3 | MSI Global | Motherboard - The world leader in motherboard design 64 Bu siteye girdim fakat hangilerini indirmem gerektiğini anlayamadım.

Ayrıca bu anakarta BIOS güncellemesi yaptım. Fakat güncelleme sonucu ekrana görüntü gelmedi. Birkaç kere reset attım düzeldi ve BIOS'a girince güncel sürümün yüklü olduğunu gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu kısmı biraz daha açabilir misiniz? Anladığım kadarıyla USB ile yüklenmesi istenen BIOS güncellemesi. Güncel driverları donanımınızın adı veya kimliği ile aratarak internetten indirip kurabilirsiniz.

Anakartın kendis sitesinde driverları var. Bende kutudan gelen DVD ile yükledim. İnternet sistesindekiler daha güncel fakat hangilerini indireceğimi anlayamadım.

Windows 10 kullanıcıları Windows Update ile denetleyip tüm sürücüleri güncelleyebilir. BIOS dışında sadece ekran kartı sürücüsünü güncelleyin. Gerisi için Windows Update yeterlidir.

DVD üzerinden kurmayın.

MSI Live Update 6 ile tüm güncel sürümleri kurdum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı