MSI H310M Pro-VD BIOS Güncelleme Sorunu

halilaga1905

Centipat
Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar,

8. Nesil Intel işlemcimi ve DDR4 bellek sistemine geçmek istediğimden dolayı sistemimi güncelledim. Sistemi Intel i5 8600 ve MSI H310M PRO-VD modeli ve Adata 16 GB 3200 MHz RAM'ler alıp kasama taktım. Her şey olması gerektiği gibi takıldı, sistem görüntü verdi, Windows açıldı problem yok. Güncel BIOS'unu indirdim Recep Bey'in söylediği şekilde MSI MFLASH programını kullanarak BIOS üzerinden çalıştırmaya, BIOS'umu güncellemeye çalıştım. MSI M Flash ibaresine tıkladığımda sorulan soruya evet dedim ve bilgisayar kapandı, daha sonra açılıp kapandı 1-2 kere ve sonrasında MSI M Flash menüsüne girdiğimde USB flash belleğin içinde BIOS dosyasını görmedi. Dolayısıyla BIOS'umu güncelleyemedim. Sizce sıkıntı nedir, yardımcı olabilecek var mıdır bu konuda? Şimdiden teşekkür ederim yazdıklarınız için.
Yardımcı olacak yok mu gerçekten?

Dosya Ekleri

• v2-90711-4_large.jpg
    v2-90711-4_large.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşın. Yaptığınız işlemi videolu veya görsel olarak göstermeniz lazımdı.

ilginiz icin çok teşekkürederim program hakkında bilgim yoktu sayenizde karıştırdım bişiler ogrendim ekteki resimdeki gibi biosum güncel değil yeni sürüm sitesinde mevcut fakat güncelliyemiyorum

Dosya Ekleri

• bios.jpg
    bios.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 60
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı