MSI H81 E33 TPM 2.0 Secure Boot nereden açılır?

Revengest

Decapat
Daha fazla  
MSI H81 E33 anakarta sahibim Valorant'ta TPM 2.0 Secure Boot hatası yiyorum. İşletim sistemim Windows 10 anakartta TPM acmayi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Anakartınızda TMP 1 var sanırım. Microsoft üzerinden indireceğiniz Windows 11 ISO dosyasını, Rufus programı ile TMP vs gereksinimlerini devre dışı bırakarak hazırlayacağınız USB ile kurabilirsiniz ama ileride Windows'a gelecek güncellemeler bir sorun teşkil eder mi bilemiyorum...

EK: Soruyu yanlış anlamışım, pardon :) Eğer kartnız TMP 2.0 desteklemiyorsa, Valorant için yapılabilecek bir şey yok sanırım.

Anakartınızda tmp 1 var sanırım. Microsoft üzerinden indireceğiniz Windows 11 ISO dosyasını, Rufus programı ile tmp vs gereksinimlerini devre dışı bırakarak hazırlayacağınız USB ile kurabilirsiniz ama ileride Windows'a gelecek güncellemeler bir sorun teşkil eder mi bilemiyorum...

Ek: Soruyu yanlış anlamışım, pardon :) eğer kartnız tmp 2.0 desteklemiyorsa, Valorant için yapılabilecek bir şey yok sanırım.

Evet anakartım desteklemiyormuş uzun zamandır Valorant'a girmiyordum hatayı alınca şaşırdım sanırım yeni anakart almam lazım teşekkürler :)

Evet anakartım desteklemiyormuş uzun zamandır Valorant'a girmiyordum hatayı alınca şaşırdım sanırım yeni anakart almam lazım teşekkürler :)
Bu videoyu bi izleyin isterseniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu videoyu bir izleyin isterseniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzledim fakat BIOS'da çıkan seçenekler maalesef bende yok sürümüm güncel.

İzledim fakat BIOS'da çıkan seçenekler maalesef bende yok sürümüm güncel.
İlla bi patch vs vardır bunu aşmak için ama TMP 2.0 isteyen bi oyun bunu fark ettiğinde sizi de banlayacaktır muhtemelen. En iyisi ya başka oyuna yönelmek ya da sistem yükseltmek gibi...

İlla bir patch vs vardır bunu aşmak için ama tmp 2.0 isteyen bir oyun bunu fark ettiğinde sizi de banlayacaktır muhtemelen. En iyisi ya başka oyuna yönelmek ya da sistem yükseltmek gibi...

Başka bir PC de anakart var biraz uğraştırıcı olacak ama anakartları değiştireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı