MSI H81M-E33 anakart hangi ekran kartlarını destekler?

UranusWASTAKEN

Centipat
Daha fazla  
Selam ben yeni bir ekran kartı almaya karar verdim GT 1030 işimi görmüyor artık konu başlığında belirttiğim gibi MSI H81M-E33 (MS-7817) bir anakartım var ve i5 4590 3.30 GHz bir işlemcim var bana bilgisayarlardan iyi anlayan birileri bu işlemci ve bu anakart ile uyumlu ekran kartlarını sıralayabilirse minnettar kalırım fiyat hiç önemli değil darboğaz yapmasın yeterli olur şimdiden teşekkür ediyorum. <3

Uyumluluk sorunu olmaz en üst seviye ekran kartı bile takılabilir. O işlemci işe darboğaz olmadan kullanmak için en fazla RX 570 veya ayarında bir kart lazım.

RX 570'den yüksek bir şey takabilir miyim peki o işlemci ile, 1 - 2 tık üstte ki kartlardan bahsediyorum.

Takılabilir tabii ki PSU yeterliyse, sadece darboğaz sorunu yaşarsın hocam, hem işlemci yetersizliği hem PCI-e 2.0 olmasında dolayı.

400 WW bir PSU var ne dersiniz?

Bütçem 5K - 9K arasi.

9K bütçe ve bu sistemi komple satıp üstüne eklersen çok rahat RX 6600'lü bir kasa toplarsın hocam. Bu sisteme yatırım yapmaya değmez.

9K bütçe ve bu sistemi komple satıp üstüne eklersen çok rahat RX 6600'lü bir kasa topların hocam. Bu sisteme yatırım yapmaya değmez.
Değmeyeceğini biliyorum bu sistemi kardeşime vereceğim ve GT 1030 ile oyun oynamasını istemiyorum kendime de toplamayı düşünüyorum o ayrı şu anlık sadece bu sisteme bir ekran kartı arıyorum :)

400 WW bir PSU var ne dersiniz?

Bütçem 5K - 9K arasi.

Hocam böyle yapıp ileride ekran kartı takmanız çok daha iyi olur.

Hocam böyle yapıp ileride ekran kartı takmanız çok daha iyi olur.
Sıfırdan pc toplamayacağım sadece ekran kartı..

Geri
Yukarı