MSI H81M Pro-VD Sürücü Güncelleme

BurnInMyFire

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bir mavi ekran problemi yaşıyorum ve sorunun yazılımsal mı donanımsal mı olduğundan emin değilim. İşletim sistemim Windows 8.1 Industry Pro. Sürücülerimi genelde MSI web sitesinden güncelliyordum ( listede ne var ne yok yüklüyordum ) ama o sayfanın da güncelliğinden emin olamadım. Sistemim aşağıda, bana sürücülerin kendi web sitelerinden linklerini yollayabilir misiniz? Hangi sürücüyü yüklemem gerektiğini bilmiyorum, yanlış birşeyler yüklemek istemiyorum. Özellikle Realtek websitesi biraz karışık. Örneğin on-board VGA drivers'ı yüklemem şart mı? Microsoft Hotfix, VIA USB 3.0 driver, Intel Smart Connect Technology vs. Ayrıca MSI web sitesindeki sürücüler dışında belki yüklemem gereken başka birşeyler vardır bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

MSI H-81M PRO-VD
I5 4460
MSI R9 380
WD Blue 1 TB

Son olarak aygıt yöneticisinde hangi başlık altındaki sürücülerin güncelliğini kontrol etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı